Arama sonuçları: *

• Users: goshawk
  • In Araba
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. goshawk

Öneri i20 modifiye öneri, tavsiye

Başaran spor yaylar geldi. Ya Başkent ya da Zirve coilover yaptıracağım gibi duruyor. Yayları da coilover yaptırdığım yerde taktırırım. Başaran’da 3,5 ve 5 cm vardı, ben çok basık istemediğim için 3,5 cm tercih ettim.
  2. goshawk

mercekli far benimkiler
  3. goshawk

arabayı gündüz çekemedim hala malum kış saati uygulamasına hala geçemediğimiz için hava karanlıkken evden çıkıp karanlıkken eve dönüyoruz. o yüzden farları atayım dedim. sis farları için de led aldım müsait bir zamanda takmaya çalışacağım.
  4. goshawk

hocam bu spoiler hiç benlik değil. genel olarak spoiler işini de sevmiyorum zaten. güzel olan karşıma çıkarsa belki.
  5. goshawk

açıklamalarda sadece golf 6 ile uyumlu diyor hocam.
  6. goshawk

hocam bu golf ama
  7. goshawk

hocam i20lerde gördüğüm hiçbir spoilerı sevemedim maalesef.
  8. goshawk

coilover konusunda hala şüphelerim var. Ankarada yaşıyorum. başaran sipariş edip bir yerde taktırmak mı yoksa Ankarada üretilen bir coilover mı? Fikir ve önerilerinize açığım. teşekkürler. (fotoğraf günün ilerleyen saatlerinde gelecektir)
  9. goshawk

hayırlı olsun
  10. goshawk

farları değiştim. cam filmi de tamam. sıradaki hedef ön direkler ve tavanı piano black folyo kaplamak. (fotoğraf güncelleme gelecektir) ayrıca coilover konusunda hala şüphelerim var. Ankarada yaşıyorum. başaran sipariş edip bir yerde taktırmak mı yoksa Ankarada üretilen bir coilover mı? Fikir ve...
  11. goshawk

aslında oraya gidene kadar aklımdaydı bir kımızı boyatmak ama heyecandan unutmuşum. :cry:
  12. goshawk

sırada cam film ve farlar var 1704448074 vaktim kalmadı. ilk fırsatta cam filmi. yere basacağım. onun için eşimi ikna çabalarım devam ediyor. bir de yan direkt ve tavana siyah folyo düşünüyorum.
  13. goshawk

evet dostlarım ilk değişik yapıldı. msw 17" mat graphite
  14. goshawk

spoilera uymuyor yazmışlar hocam
  15. goshawk

hocam bendeki 2016. 195/55/r16 lastik vardı(hala aynı ebatta lastik kullanıyorum) fabrikadan çıktığında.
  16. goshawk

hocam fabrika 16 koyuyor. en azından 2014-2020 arası 16 inch. 1704271360 https://www.birlasshop.com/ultraleggera-7x17-4x100-et37-matt-graphite-49059 aslında ultraleggralar da o kadar pahalı değilmiş. ama replika da olabilir. bilgim yok çünkü.
  17. goshawk

hocam ben de 17 inch düşünüyorum ama et 50 mi yoksa 45 mi onu bilemedim. keçiören-yenimahalle yollarında 18 inch jant çok ezilir diye korkuyorum.
  18. goshawk

ustalar şu 2 janttan birini sipariş edeceğim gibi. mantıklı olan hangisi olur? (18 inch güzel bulamadım) https://jantdunyasi.com/products/cms-1062-18-7-0x17-4x100-et50-67-2-diamond-rim-black-gloss-jant-4-adet?variant=47535830991131...
  19. goshawk

hocam daha oraya gelemdim demek ki :D
  20. goshawk

hocam fosforlu renge alışamadım.
Top Bottom