Neler Yeni

Öneri i20 modifiye öneri, tavsiye

Atlanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Sami
Discord
Atlanta#7090
hocam galiba arabanın stopları hariç bütün ışıkları photon yapıcam gibi duruyor.
jantları da 17 yapmayı düşünüyorum. lastikler zaten 7 yıl oldu sayılır yeni lastik almayı düşünüyordum. aklımda da şu jant var https://jantdunyasi.com/collections...gloss-jant-4-adet?_pos=1&_fid=43e7d5950&_ss=c
Gayet güzel hocam jant lastik değiştirilirken fren kaliperlerini de boyamayı unutmayın araç beyaz ise kırmızı hoş durucaktir.

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
Gayet güzel hocam jant lastik değiştirilirken fren kaliperlerini de boyamayı unutmayın araç beyaz ise kırmızı hoş durucaktir.
hocam cidden kırmızı benim de çok aklımı alıyor. beyaz araba, siyah jantla daha da iyi olacaktır. aslında kaliper kapağı da yapılabilir.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,367
İsim
Selim
hocam şimdi jant konusunda pek bilgim olmadığı için anlamıyorum meseleden. aracım fabrika çıkışı 16 inch jant. ben 17'ye geçme düşüncesinde bile "uyar mı?" acaba çözemedim. yardım olursanız sevinirim.

tamamdır hocam. ultimate diyelim. sisleri de şundan yapmayı düşünüyorum. belki geri vitesi ve plaka aydınlatmaya da takarız.
20 bile geçersin tamamen modifiye ile alakalı bi durum ama tek sıkıntısı o jantlar biraz daha ağır oluyor ama motora yazılım yapacağın için sıkıntı olmaz. Bu arada yazılımlar motorun ömrünü azaltır buna göre bakım yapın. Ağırlık azaltmak isterseniz de koltukları karbon spora çevirin.

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
20 bile geçersin tamamen modifiye ile alakalı bi durum ama tek sıkıntısı o jantlar biraz daha ağır oluyor ama motora yazılım yapacağın için sıkıntı olmaz. Bu arada yazılımlar motorun ömrünü azaltır buna göre bakım yapın. Ağırlık azaltmak isterseniz de koltukları karbon spora çevirin.
hocam açıkçası 20" de çok büyük olmaz mı? o kadar batmaya gerek olmayabilir. karbon fiber koltuklar da şık da çok pahalılardı sanki. bi de baktım da 19" ve üzerinde galiba 4 bijonlu seçenekler yok.

benim araba 4*100 bijon

Son düzenleme:

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,367
İsim
Selim
hocam açıkçası 20" de çok büyük olmaz mı? o kadar batmaya gerek olmayabilir. karbon fiber koltuklar da şık da çok pahalılardı sanki. bi de baktım da 19" ve üzerinde galiba 4 bijonlu seçenekler yok.
Yani arabayı en çok gösteren şey jantlar ve rengi. 19 bile iş görür ve jantları kaplama yaptır rengi karbon ve metalik siyah olursa güzel olur. Jant halkasını da fosfor rengi yap. Egsoza da fosfor yeşili kaplama yaptır. Arabayı da mat siyah yaptır, ön ızgarayı Amerikan geniş fosfor yeşili ile değiştir 👍 sonra arabaya bak sen bı ne güzel olur 😁

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
Yani arabayı en çok gösteren şey jantlar ve rengi. 19 bile iş görür ve jantları kaplama yaptır rengi karbon ve metalik siyah olursa güzel olur. Jant halkasını da fosfor rengi yap. Egsoza da fosfor yeşili kaplama yaptır. Arabayı da mat siyah yaptır, ön ızgarayı Amerikan geniş fosfor yeşili ile değiştir 👍 sonra arabaya bak sen bı ne güzel olur 😁
hocam bu fosfor konusunda emin miyiz? benim gözümde hiç canlanmadı.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,367
İsim
Selim

Ekler

• Screenshot_2023-12-31-16-58-14-379_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-12-31-16-58-14-379_com.android.chrome.jpg
    495.8 KB · Hit: 27
  • Screenshot_2023-12-31-17-00-01-369_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-12-31-17-00-01-369_com.android.chrome.jpg
    663.6 KB · Hit: 29

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
ustalar şu 2 janttan birini sipariş edeceğim gibi. mantıklı olan hangisi olur? (18 inch güzel bulamadım)
aralarındaki tek fark et değeri. hangisi mantıklı olur bilemedim.

ustalar şu 2 janttan birini sipariş edeceğim gibi. mantıklı olan hangisi olur? (18 inch güzel bulamadım)
aralarındaki tek fark et değeri. hangisi mantıklı olur bilemedim.
dostum bende focus sedan var, ben 18 inç taktım. henuz spor yay veya coil, air bişi taktırmadım. bodykit olduğundan gözümü çokta tırmalamıyor. bence 17 inç senin aracın için ideal ama 18 takacaksan da youtube'dan i20 modifikasyonlarına bak derim. kaç inç takmışlar 17 - 18 aracın üstünde nasıl duruyor. 18 takınca aracı düşürmüşmü , düşürmemişse görüntü nasıl bunları gör ondan sonra karar ver. ayrıca 20 inç falanda takayım deme o lastik için cok ince yanak kullanman gerekir çünkü senin aracın yüksek değil. ince yanak kullanırken jant üzerinde gidersin artık asvaltta zaten memleketin yolları yamalı delik deşik, jant kırılır sonra paran çöp.

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
dostum bende focus sedan var, ben 18 inç taktım. henuz spor yay veya coil, air bişi taktırmadım. bodykit olduğundan gözümü çokta tırmalamıyor. bence 17 inç senin aracın için ideal ama 18 takacaksan da youtube'dan i20 modifikasyonlarına bak derim. kaç inç takmışlar 17 - 18 aracın üstünde nasıl duruyor. 18 takınca aracı düşürmüşmü , düşürmemişse görüntü nasıl bunları gör ondan sonra karar ver. ayrıca 20 inç falanda takayım deme o lastik için cok ince yanak kullanman gerekir çünkü senin aracın yüksek değil. ince yanak kullanırken jant üzerinde gidersin artık asvaltta zaten memleketin yolları yamalı delik deşik, jant kırılır sonra paran çöp.
hocam ben de 17 inch düşünüyorum ama et 50 mi yoksa 45 mi onu bilemedim. keçiören-yenimahalle yollarında 18 inch jant çok ezilir diye korkuyorum.

Top Bottom