Arama sonuçları: *

1. Furkan²

R25 SATIP CF 450SR ALMAK

İncelemelerde söyleyenler var bir de bir kaç motorcuya sordum onlarda aynı şeyi söylediler. Ezbere mi konuştular kulakdan dolma bilgilerle mi söylediler bilmem ama almayı planlıyorsan detaylı araştırılman gerek. Motor piyasasını 1 senedir takip etmiyorum o bütçede ne var bilmiyorum ama R25`den...
  2. Furkan²

R25 SATIP CF 450SR ALMAK

450SR, 140 km/h`den sonra sıkıntı yapıyor. Şuana kadar öneren motorcu görmedim.
  3. Furkan²

40K alınabilecek en iyi başlangıç motoru

Motordan anlamıyorsan ve ilk motorunsa çinli markalardan uzak dur servisleri yok, ustalarda seni sağlam öper. Başlangıç için alınabilecek motor sayısı az pulsar'ın 160'lığı olabilir ama güncel fiyatını ve ikinci el piyasası ne kadar oldu bilmiyorum
  4. Furkan²

80.000 TL Hangi Motor Alınır?

Bence Pulsar NS200
  5. Furkan²

CF Moto 250 NK alınır mı?

CF Moto'ya 80K vermek yerine gider RS ya da NS 200 2022 model sıfır alırım daha iyi.
  6. Furkan²

Güzel ve hızlı Motosiklet önerisi

:) Doğru motor tecrube si yok yazmış zaten.
  7. Furkan²

Güzel ve hızlı Motosiklet önerisi

R6 alırsan en iyi ihtimalle ölür en kötü ihtimalle sakat kalırsın. R6 almadan önce 250Cc bir motorla 25-30.000Km yol yapmış olman lazım. Senin için başlangıç motoru olarak maksimum R25 olmalı ki onu da tavsiye etmem bence Ns200`le başla.
  8. Furkan²

mt07 ilk kez motor sürücek olan birine fazlamı?

2016 model ya da üstü Pulsar Ns160 ya da 200 olur.
  9. Furkan²

mt07 ilk kez motor sürücek olan birine fazlamı?

Mt07 ile başlarsan en iyi ihtimaller ölür, en kötü ihtimalle sakat kalırsın. Ne kadar temkinli kullansan da, 100 sürüşünde bir mutlaka erkeklik damarın kabarıp gaz açma isteğin doğar. Öyle bir makina yı da yeni başlayan biri idare edemez. MT07 kullanacak kişinin 250Cc deneyimi olup en az...
  10. Furkan²

2004 model Suzuki alınır mı?

Anlıyorum fiyatlar yüksek de cbr500r felan da mı yok o paraya? 2004 model 600 lğk motor illa yatmıştır.
  11. Furkan²

Motor piyasasını son bir kaç aydır takip etmiyorum eminim fiyatlar uçmuştur ama 120 çok gibi.
  12. Furkan²

Fiyatı?
  13. Furkan²

50cc motoru 200cc yapmak :D ?

200cc yapman için her şeyi değiştirmen gerekiyor, masraflı olur ve uygun parçaları bulmak sıkıntı. 1664233482 Bu arada o motorun iskeleti uygun değil sanırım, iskeletini de kurman gerekiyor, değmez.
  14. Furkan²

Kuba tk03 vs Mondial drift l

Fiyatını hak etmiyor, alt tarafı kuba.
  15. Furkan²

Kuba tk03 vs Mondial drift l

Tk`yı unut.
  16. Furkan²

CBR 125 r koku ve duman sorunu

Götür motorcuna göstger.
  17. Furkan²

MT-125 Satıp GSX-R 125 alınır mı?

Suzuki Gxs 250 bile gitmiyor, 125'liği hiç gitmez. Gitmeyen supersportu kim napsın.
  18. Furkan²

40.000 ₺ Motor Önerisi

Kullanım farkı da var racinglerde yük önde bu motorun kullanımı çok rahat. Tabi artık 40k ya var mıdır bilmiyorum.
  19. Furkan²

40.000 ₺ Motor Önerisi

Naked/Roadster. Yamaha Hyper Naked diyor, racing sınıfında değil MT serisi.
Top Bottom