Arama sonuçları: *

1. Ömer Murat KARACA

Samsung Galaxy S20 FE 32 Aylık Kullanıcı Yorumu

10K'ya gayet güzel, hayırlı olsun. Bahtı benim cihazla aynı olmasın:giggle: 1719319315 bende 5500'e aldım, haziran temmuz gibi çıktı ama parayı anca ekimde denkleştirebilmiştim. Sulamasam daha gideri vardı da hala gider gibi :)
  2. Ömer Murat KARACA

Samsung Galaxy S20 FE 32 Aylık Kullanıcı Yorumu

Merhaba arkadaşlar. yaklaşık 3 senedir kullandığım S20FE ile olan deneyimlerimi sizlere aktarmak istiyorum. Biraz benden biraz telefondan kaynaklı olarak yaşanan 1-2 tatsız olay yüzünden bu yazıyı yazma gereği duydum. Yazının en başından belirteyim; 16.5K'lık sıfır fiyatıyla artık alınabilirliği...
  3. Ömer Murat KARACA

İnceleme Victus 16 neden alınmamalı? Kötü yanları nelerdir?

Tercihi doğru yapmışız desenize😂 bir sonraki hedef Rog inşallah, 2 laptopumda da gücümüz yetmedi
  4. Ömer Murat KARACA

İnceleme Victus 16 neden alınmamalı? Kötü yanları nelerdir?

Konu süper, elinize sağlık. Ben R7 7735HS RTX 4060 Tuf A15 kullanıyorum, gözle görülür bir kısıtlama, FPS düşüşü, drop, Thermal throttling vs yaşamadım. Bu ay sonunda 1 seneyi tamamlayacağım kendisi ile. Yine olsa yine Tuf alırım ancak şöyle bir soru yöneltmek istiyorum; Şuan R7 7735HS RTX...
  5. Ömer Murat KARACA

Rehber RTX 4060 Laptop GPU'sunu RTX 4060 Masaüstü GPU Performansına Getirmek !

Müsait zamanda sizin değerlerin de üzerini denemek suretiyle OC denemesi yapacağım. Asus Tuf A15 R7 7735HS RTX 4060 var. GPU stok halde 80-82'lerde çalışıyor bakalım ne kadar etkisi olacak😊😁
  6. Ömer Murat KARACA

Rehber RTX 4060 Laptop GPU'sunu RTX 4060 Masaüstü GPU Performansına Getirmek !

Zamanında aynı soruyu kendime sorup biraz araştırdım. Forumlarda bi arkadaş 3050Tİ Tuf 75W cihaza 95W Rog 3050Tİ biosu atıp testleri yapıyor ve FPS artışı olmuyordu. Boşuna 20W fazladan tüketim oluyordu.
  7. Ömer Murat KARACA

İnceleme Bedavadan Biraz Pahalı: Cooler Master MM711 Kablolu Oyuncu Faresi

Kesinlikle rakiplerinden daha iyi ancak tüm Cooler Master mouse'lardaki kronik sorun 1 senenin sonunda sizde de olacak; orta tekerlek sorunu Örneğin bir PDF'te yukarıdan aşağıya inerken bi anda sapıtıyor ve yukarı atmalar oluyor. MM731 Mouse'umda 1 senenin sonunda oldu, servis sensör ve orta...
  8. Ömer Murat KARACA

İnceleme -----------

Kesinlikle katılıyorum. Zira fiyat olarak çok cazip bir seri Victus'lar. En ölüsüyle bile Excalibur'dan iyidir Victus😂 Ben Tuf'u alırken 4060'lı cihazlar yeni çıkmıştı, önceki cihazım da Tuf olduğundan gözüm kapalı yine tuf aldım. Victuslar aynı paraydı, 1-2K altına da Excalibur vardı. Şuan Tuf...
  9. Ömer Murat KARACA

İnceleme -----------

Sesli güldüm, Allah da seni güldürsün hocam😂 Geçen yaz sonu bi arkadaşa 13500H + 4060 Victus aldık onda vardı. Çözmeleri gayet iyi olmuş çünkü sinir bozucu bir durum.
  10. Ömer Murat KARACA

İnceleme -----------

Kasası biraz zayıf, ekran sallantısı kronik, tasarım şahsen çöp ama katılmadığım bir nokta var; Asus Tuf A15 (2023) Ryzen 7 7735HS RTX 4060 laptop kullanıyorum. CPU Stres testi yaptığım zaman CPU kendisini 95 dereceye sabitliyor ve işlemci hızı 4.5'lardan 4 GHZ'ye kadar geriliyor. Oyunlarda vs...
  11. Ömer Murat KARACA

İnceleme Asus Servis Süreci ve Sonrası

Talihsiz bir süreç olmuş. Geçmiş olsun. Ben de geçen 2-3 hafta önce bir servis süreci yaşadım kendileriyle. Asus Tuf F15 FX506HE-HN011 (İ5 11400H - RTX 3050Tİ) laptopumu normal bir şekilde kapattım, birkaç saat sonra açmaya çalıştığımda tepki vermiyordu. Kendilerini aradım, üç beş bir şeyler...
  12. Ömer Murat KARACA

İnceleme Samsung CRG5 144 Hz Monitör İncelemesi

Bu monitörün kutusundan çıkan kablo 144HZ verebiliyor hocam. A320M-K anakart ve Ryzen 3 2200G apu sistemde 144HZ sorunsuz alıyordum bu monitörle. Kartınızın portu desteklemiyordur bi kontrol edin isterseniz.
  13. Ömer Murat KARACA

İnceleme Samsung S20 FE incelemesi

Üstüne koyup daha kötüsünü almayın derim.
  14. Ömer Murat KARACA

😂😂 gece gece iyi güldüm yoruma. Hocam sen benim bahtsızlığıma bakma. Bu ay Galaxy Buds 2'mi çaldırdım, cihazın ekran yanık oldu, hayatımda başka şeyler de ters gitti. Bu ay üstümde bir şeyler var bende çözemedim. Bendeki 128GB, 128GB'de hafıza kartı taktım ama yetmiyor. 2 dakikalık 1080P 60FPS...
  15. Ömer Murat KARACA

14 aydır kullanıyorum cihazı. Max 3.5-4 saat ekran süresi veriyor (Watch 4 Classic ve SmartTag bağlı sürekli + 120HZ aktif + Always On Display da açık). Günde 2 kez şarj ediyorum cihazı. Allah'tan 25W adaptörle 1 saatte doluyor. Bugün 2 şarjla 7 saat 15 dakika süre almışım. 1 kez bile donma...
Top Bottom