Arama sonuçları: *

1. Leonidax

Rehber Anime Önerileri #8= Tensei shitara Slime Datta Ken | Slime Olarak Yeniden Doğmak

merak etme beğenirsin 1.sezonu bile güzel bence :D
  2. Leonidax

Rehber Anime Önerileri #6= Vivy: Fluorite Eye's Song | Yapay Zekanın Kendini Yok Etmesi

ab anime sarmadı beee güzel gelmedi nedense bendemi başlasam bu tür anime önerilerine napsam seni örnek alıp o.O2 1624822249 Allah cezanı vermesin senin yüzünden bende okudum bende güzel bi spo yedim tşk
  3. Leonidax

Rehber Anime Önerileri #3= Re:ZERO Starting Life in Another World | Ölümlü Ölümsüzlük?

ömrüm yeterse bi bakarım :D edit: (ben bu mesajı 1gün önce felan yazmıştım yeni gelmiş wtf donanım arşivinde gezerken bu mesajımı farkettim xDsaat 16:00 şuan)
  4. Leonidax

Rehber Anime Önerileri #3= Re:ZERO Starting Life in Another World | Ölümlü Ölümsüzlük?

ah ah konosuba bi bitiremedim ilk sezonu zorda olsa bi tık bitirdim 2.sezona geldim izleyemedim bitiresim gelmiyo hiçbi şekilde başlayamıyorum en son izlemedim bıraktım şu an re creators diye bi anime buldum çok fazla ekranıma geliyordu osu diye bi oyun var bilirmisin bilmem ritim oyunu orda...
  5. Leonidax

benim hatamdı bi tık trinity sevenın 3.sezon olduğunu belirtmemek :d ee profil fotoğrafına göre bi sonraki inceleme olarak konosubamı geliyor :D
  6. Leonidax

2.sezon olarak mushoku tenseiyi dedim :D yoksa trinity sevenın 3sezonu 2de filmi var diye biliyorum :D
  7. Leonidax

Trinity seven high school dxdye çok yakın benziyo bildiğin bide dün mushoku tensei izledim çokta aratmasada high school dxdden ileri teknikler içeriyor o.O2
  8. Leonidax

hocam high school dxd severlere anime önerebilirim 1tane dün izledim az kalsın oruç elden gidiyordu gecenin 3ünde izlemeye başlamıştım isteyene önerebilirim :d izlemediyse tabi o malum şey yok beyler merak etmeyin o kadarda değil görsel olarak yok sessel olarak bişe diyemem :d
  9. Leonidax

koneko ve rosweisse issenin elinden bu kadar çekmedi bunların çektiği kadar çalıntı demene izin veremem(!) o.O2
  10. Leonidax

Redo of Healer izleyin high school dxdye şükredersiniz o.O2
  11. Leonidax

hocam ordaki tarihler hatalı bencem çoğu animenin tarihini sağolsun yanlış girmişler bakınca farkettim
  12. Leonidax

Listende 70 tane anime var 23 tanesini izledim geriye kalan 30 tanesini felan önceden gormustum hoşuma gitmedi kalanlarına baktim ilgimi çeken fate serisi oldu izlemeyi planlıyorum fakat nasi izleyeceğini bilmiyorum o yuzden başlayamadım bi türlü eğer arkadasin yazmışsa bana atarsan sevinirim...
  13. Leonidax

absoulute duo Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou maou gakuin no futekigousha shijou saikyou koe no katachi(çerezlik romantizm filmi çok tatlıydı) black clover squexin dediği gibi tate no yuusha önerebilirim çok güzeldi nanatsu no taizai önerebilirim ilk sezonu çok sıkıcı gelebilir banada öyle...
  14. Leonidax

re zero çok iyi ya benim çok sevdiğim animelerden biri final sezonu olarak bu arada anime stoğum azalmış yazmışsın bi kaç tane önerebilirim istersen :D heralde yeni başlamışsın çünkü jujutsu kaiseni high school dxdyi yeni izliyosun çünkü :D lazımsa bi kaçtane verebilirim öneri
  15. Leonidax

Rehber Anime Önerileri #2= Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba |Gişe Rekoru| Sezon 2 2021'de

bende överim övmesine sıkıntı yokta 4.sezonundaki çizimler yüzünden izleyemedim çok kötü çizmişler çok fena değişmiş şu akenoyla riasın olduğu ilk resimden 2ci resime dönmüş çizimler aşırı değişmiş ben beğenemedim açıkcası 1619188273 daha gelmedi resmi bilgi yok daha elimizde maalesef :D...
  16. Leonidax

Rehber Anime Önerileri #2= Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba |Gişe Rekoru| Sezon 2 2021'de

agabb 1619120588 benim en çok merak ettiğim 2.sezonlardan biri gelirse tabi darling in the franxx olabilir heryerde 2.sezon yazıları görüyorum ben ama 2.sezon gelse nası devam ettiricekelr onu çok merak ediyorum inşallah 2.sezonu gelirde bu merakımda giderilmiş olur :)
  17. Leonidax

bunny girl senpai tadında bitti bencem 2.sezonuna gerek yok :D
  18. Leonidax

ben black clovera fena düşmüştüm 150 bölümdü ben izlemeye başlayınca 2haftada bitirdim :d sonra 170.bölümde final verdi şimdi filmi gelicek sonbahardaydı heralde onu bekliyorum
Top Bottom