Arama sonuçları: *

1. emrew1

Rehber Oyuncu Laptopu Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yukarılarda Gördüm Diye Dedim
  2. emrew1

İnceleme Enes baturun saçma sistemi

4-5 Yıl Önce Oyun Oynamayı Bıraktığı İçin Yeni Sisteme Gerek Duymuyordur Zaten Gördüğüme Göre Sadece GTA Oynuyor.
  3. emrew1

Rehber RTX VOİCE ile dışarıdan gelen sesleri engelleme

Bunu Yeni Öğrendiğim İçin Üzgünüm Ama Yinede Artık Takipçilerinden Birinim Beni Böyle Bir Nimet İle Tanıştırdığın İçin. Sisteminizi Merak Ettim Öğrenebilirmiyim.
  4. emrew1

Rehber Oyuncu Laptopu Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hocam Sizi Heryere Etiketlemekten Bizde Bıkmıştık Artık İnsanları Bu Konuya Yöneltirizo.O2👍🏼 1621504815 Birde Merak Ettiğim bir şey Var İsminizi Neden Enver Paşadan Değiştirip Avolay Yaptınız
  5. emrew1

Rehber 🎧100-1000 TL kulaklık önerisi [GÜNCELLENDİ]

Yani Rampage Gibi Bir Markanın Hepsini Ezeceğine Hiç İnanasım Gelmiyor Fakat Rehber Sizin İstediğinizi Yazarsınız 1619690669 Ses Kalitesinin vb İyi Olmasıda Tasarımda Cloud Serisinden Çaldığını Değiştirmez Bence
  6. emrew1

Rehber 🎧100-1000 TL kulaklık önerisi [GÜNCELLENDİ]

Fury X Silerek HyperX Cloud Serisi Ve SteelSeries Kulaklıkları Eklenebilir Onun Dışında Bütçesi Sınırlı Olan Kişiler İçin Güzel Bir Rehber
  7. emrew1

Rehber Valorant Reyna Nasıl Oynanır? Rehber

Maçımdaki İnstaLock Atıp 5-17 Giden Reyna Buna Güldü
  8. emrew1

Zaten Demir Rankta Herkesin Bilgisayarı Kötü Olduğu İçin Ben Düşük Refleks Geçiktirme Falan Açıp Yüksek FPS İle Oynayınca Adamlar Daha Beni Görmeden Ölüyorlardı Ama Artık Gold Gibi Ranklarda Herkesin PC İyi
  9. emrew1

Mesela Ben Hep Kuzenimle Oynuyorum (Onun İçin Rank Bile Düştüm) Ve O Her Benimle Oynadığında Ben Reyna Alıyorum Bekliyorum Kimse Almazsa Reyna Alıyorum Alırlarsa Sage Alıyorum Kuzenimde Çok İyi Oynamadığı İçin Her El Bekliyor Hangi Karakter Kalırsa Ona Onu Alıyor (Çoğunlukla Sova) Ve Artık...
  10. emrew1

Aslında İnstaLock Atıp 30-10 Oynayan Kişilere Lafım Yok Ama Düellocu Alıpta 5-17 Gidersen Tabi Söverler
  11. emrew1

Onu Bide Jettlere Anlat
  12. emrew1

Adam Akıllı Oynayan Yoru Varsa Söyle Kral Benim Gördüğüm Bütün Yorular Ya 10-17 Falan Gidiyor Yada Kill Çalıp Takımla Oynamıyorlar
  13. emrew1

Tek Çözüm 50-100 Ping İle Yabancı Sunucular 😳
  14. emrew1

Yok Hocam Çok Güzel Bir Rehber Olmuş Eksiksiz
  15. emrew1

@xSkynel Valla Bir Reyna Main Olarak 40-11 Gittiğim Maçlar Var Ama İnstalock Yapıp 5-20 Giden Çok Kişi Var. Çok Güzel Bir Rehber Olmuş TR Sunucuları İçin :)
Top Bottom