Arama sonuçları: *

1. erdemkaraogllu

Rehber CORSAIR RMA-GARANTİ REHBERİ

Şuan yatıyorum halsizim iftardan sonra kendime gelirim. O zaman durum guncellemesi yapacagim hem konu yükselmiş olur😊
  2. erdemkaraogllu

Dostum ben bugün kargoyu UPS şubeye bıraktım. Ama bütün belgeleri şeffaf poşetle kargonun üstüne yapistirdilar. Bir sorun olur mu? Onun dışında kargoyu nereden takip ediyoruz. Bana bir takip kodu verilmedi.
  3. erdemkaraogllu

Anladım teşekkürler bilgilendirme ve rehber için.🙂
  4. erdemkaraogllu

Kargo poşetinin dışı tam olarak ne oluyor. Ayrı bir şeffaf paket yapıp belgeleri içine koyup üstüne yapıştırma şeklinde mi? 1681320895 Fazla soru soruyorum kusura bakma lütfen yarın PSU paketleyip gondericem. Saçma sebeplerden sorun yaşamak istemiyorum. Değişim onayı çıktı da.
  5. erdemkaraogllu

Dostum kargolama süresinde ürün ile belgeleri ayrı poşetleyin ve ürün üstüne yapıştırın dedi bende. Sen nasıl yaptın ? 3 ticari belge + 1 Adet RMA onay belgesi + 1 adet UPS bilgileri olan belge kargodan ayrı şekilde paketleyip üstüne yapistirmam istendi. Yanlış bir adım var mı ?
  6. erdemkaraogllu

İnceleme Wifi-5 + Bluetooth 5.0 Combo Adapter

TANIM Merhaba arkadaşlar Masaüstü sistemime ethernet kablosu çekmek istemediğim için wireless almak istedim ve dün kargodan teslim aldım. Biraz inceleme tadında biraz da yardım isteği seklinde bir konu olucak. Sonuna kadar okuyanlara şimdiden teşekkür ederim. ÜRÜN ...
  7. erdemkaraogllu

Rehber Bilgisayarınıza Fan Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Corsair 4000X model kasam için egzoz fanı almam gerekiyor. Öneriniz nedir acaba?
Top Bottom