Arama sonuçları: *

1. B

İtopya sistem ne zaman

İtopya yeni sistem saat kaçta çıkacak? Sitesinde yazmıyor da
  2. B

5 k lık sistem isteğini gerçekleştiriyorum

1660 superliyi 8 bine cıkartabiliyorsa Rx 6400 ü 6000 e cıkarabilir diye düsünüyorum oran orantı olarak yaklasık aynı indirim yüzdesi olur. 1655366356 Zaten herkes bu yüzden burada hocam? 😅 kimisi tecrübelilerden yardım alıp işine geldigi icin, kimisi indirimli ürün alıp işine geldiği için
  3. B

5 k lık sistem isteğini gerçekleştiriyorum

İ3 12100f Giriş seviye bir ekran kart Fps için mükemmel ve ileride diğer ekipmanları yükseltmeye izin veren bir işlemci. Abdullah gece konu açmış ve konu içeriğinde bana 5 k ya sistem cıkart deseniz cıkaracagımı biliyorsunuz demiş. Biz isteyelim. Gerisi onda 😉
  4. B

HAZIR SİSTEMLER HAKKINDA ÖNEMLİ GELİŞME!

İlla 1650 ekran kartınada gerek yok. Amd tarafından bir ekran kartıda kullanılabilinir. Cogunluk i3 12100f istiyor pc hocası forumda ve burada. Sanırım fps oynadıgı icin cogu kisi. Ve ilerde sistemi yükseltmek istediginde güncelleyebileceği için. Ve fps te ekran kartı cok önemli değil. Giriş...
  5. B

Ne istememi beklerdin en düşük fiyata satılan 2.işlemci falan bu ? Anakartı bir tık pahalı. E zaten f/p kralı sistem cıkartmanın amacı bu. Alabilinecekten düsük fiyata sistem çıkartmak
  6. B

''Abdullah foruma özel olmayacak şekilde 4999TL'ye i3 12100f-GTX 1650 sistem ayarla'' Ben +1 im :) valorant için bu sistem +220 fps verir. Fps oyuncularının hepsinini hoşuna gider yazdıgın sistem. Bütçesi düşük olanlar için mükemmel.
  7. B

PC hocası sistem yeni stok geldi

İntel girmedi değilmi stoğa bende gözükmüyor cünkü?
  8. B

PC hocası sistem yeni stok geldi

Yeni stok geldi derken? İntel hala stokta yok. Diğeri zaten stokta vardı
  9. B

DA- M1 YAYINLANDI !!!!

F/p kralı derken duyuru yapmakta biraz çekinilesi bir sistem diye yorumladım. daha önceki cıkardıgınız sistemlerde cıkardıgınız sistemin iyi oldugunu göstermek icin böyle cabaladınızmı merak ettim? Cünkü öncekiler gerçekten güzeldi. Bu cabanıza gerek kalmadan herkes güzelliğini konusuyordu...
  10. B

DA- M1 YAYINLANDI !!!!

Neden sistemle alakalı paylaşım yapılmadıgı sistemden dolayı belli oldu.
  11. B

Ana Konu Donanım Arşivi Yeni Sistem !

bu kadar kişi bekliyor. Yetkililerden bir acıklama gelecekmi acaba sistemin cıkmasıyla alakalı bir sıkıntımı var?
  12. B

Donanım arşivi yeni sistem gelecek mi?

Hayır. Sistemin bugün çıkacağıyla alakalı bir paylaşım bile yok zaten şuan
  13. B

Fed kararı zaten biliniyordu bu sebepten olacağını düsünmüyorum. Sistem icin firma tarih verirken illaki bakılıyordur böyle şeylere.
  14. B

Evet o saatlerde çıkıyor hep ancak öncesindede bir gönderi illaki paylasılıyordu. Acaba gelmeyecekmi cünkü ctesi günü cıkması beklenen sistem iptal olmustu o yüzden ikilemde kaldım
  15. B

Bugün için yeni sistem geleceği paylaşılmıştı ancak şimdi geleceğiyle alakalı hicbir gönderi yok. Bugün gelecek mi acaba bir şey paylaşıldıda gözdenmi kaçtı ?
  16. B

Çözüldü✓ PC HOCASI-GG6 INTEL aldım

Boosteri 1 sene önce laptopuma kurmustum. Kurduktan sonra hoparlör bozuldu. Driveri komple sildim yükledim, bilgisayarcıya verdim, yapılacak ne varsa yaptım düzelmedi. Sonra gittim yeni hoparlör aldım geçen sene 250 TL'ye o sekilde hallettim. Bu sene tekrar driver booster kurdum. Yükleme...
Top Bottom