Neler Yeni

HAZIR SİSTEMLER HAKKINDA ÖNEMLİ GELİŞME!

Bys1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Behçet yiğit solmaz
i3 12100f ile istiyorsun bir de :) iyiymiş
Ne istememi beklerdin en düşük fiyata satılan 2.işlemci falan bu ?
Anakartı bir tık pahalı.
E zaten f/p kralı sistem cıkartmanın amacı bu.
Alabilinecekten düsük fiyata sistem çıkartmak

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Anakartı bir tık pahalı.
istediğin şeyin toplaması 10000 tl falan yapıyor haberin var değil mi? %50 indirim bekliyorsun. %30 falan değil bak %50

Eclipse

80+ Bronze
Herkesi memnun etmek mümkün değil. Bencillik desen had safhada. Bir şey de diyemiyorum insanlara çünkü ekonomiden herkes bıktı usandı artık. Ben bu kanalı aliexpress gearbest bangood (her neyse) zamanlarından beri takip ediyorum. Sistem videoları kalksın yine de izlemeye devam edeceğim. Çünkü benim DA tasarruf etmemi sağlayan bir kanaldan ziyade içerik olarak tüketmeyi sevdiğim bir kanal. Bakış açısı meselesi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,116
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Hakkın ödenmez Abdullah abi hakkını helal et gerçi ben bir şey demedim ama olsun seviliyorsun abi seni çok samimi buluyorum bu arada

Bys1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Behçet yiğit solmaz
istediğin şeyin toplaması 10000 TL falan yapıyor haberin var değil mi? %50 indirim bekliyorsun. %30 falan değil bak %50
İlla 1650 ekran kartınada gerek yok. Amd tarafından bir ekran kartıda kullanılabilinir.
Cogunluk i3 12100f istiyor pc hocası forumda ve burada.
Sanırım fps oynadıgı icin cogu kisi. Ve ilerde sistemi yükseltmek istediginde güncelleyebileceği için.
Ve fps te ekran kartı cok önemli değil.
Giriş seviyesi böyle bir sistem cıkarsa herkes memnun kalır diye düsünüyorum. 5 k olmazsa
500-1000 tl üstüde olabilir f/p kralı sistem icin gayet uygun gözükür.

İnsanların tamamını mutlu edemezsin senin saçını bile bğendemdikleri için ölüm tehditleri savurabilecek haldeler

Shiwa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Baran
Sevgili arkadaşlar beni uzun yıllardır tanıyorsunuz bugün beni yordunuz mu? yordunuz.

Şimdi size tüm samimiyetimle bir şey söyleyeceğim dikkatli dinleyin;

Değerli arkadaşlar bugün 11K bütçede TR'de şuan olmayan fiyatla RX 6600 sistem yaptım. AMA sizin Donanım Arşivi'nden beklediğiniz neydi? BAM 9999 TL'ye RX 6600 sistem yapmaktı değil mi? EVET HAK VERİYORUM! bakın ben samimi konuşan biriyim bu sistemi size değil 9999 TL, 8999 TL'ye de çıkartırdım bu benim elimin kiri, ama yapmadım hatta yapmayacağımı, ARTIK BU KADAR ÖLÜ FİYATTAN SİSTEM YAPMAK İSTEMEDİĞİMİ çalıştığım firmalara da söyledim Peki neden?

Bakın öyle bir hale getirdim ki sizi düşünebiliyor musunuz rakibi yok ama 2K indirimi olan sistemi beğenmez hale geldiniz. Size ölü fiyattan sistem yapınca ne oldu biliyor musunuz? Stoklar 1 saniyede tükendi ışık hızında tükenince yine geldiniz kızdınız hakaret ettiniz, geldiniz konu açtınız buradan da hakaret ettiniz inanmadınız işler uzayınca konuyu kitleyip yine konu açıp yine kızdınız ne için ölü fiyattan sistem sunduğum için sizin düşündüğüm için ben kötü oldum, yine hızınızı alamadınız youtube'da anonim hesaplarla küfür ettiniz ne için stoklar bitmiş olduğu için. Ben size "hayır fiyat çok iyi hepsi eksiksiz sattı" dedim siz yine inanmadınız ekşi sözlüğe gidip her şeyime hakaret ettiniz.

Sonra şunu farkettim aslında benim hiç bir değerim yok bir başka yayıncının da yok. Bu hazır sistem düzenini kurdum ve kurarken hep sizi düşündüm para kazandım ama hiç kimse ama hiç kimse, benim izleyenlerime kazandırdıklarımı kazandırmadı gel gelelim hep bir kaos kaos açık konuşayım yoruldum vallahi yoruldum.

İnsan en azından şunu düşünür zamanında millet 9K'ya RX 6500 XT sistem satarken bu adam kâr gözetmeksizin sadece foruma özel bile aynı sistemi neredeyse yarı fiyatına foruma özel sundu, bir düşünür değil mi? İşler o kadar çığırından çıktı ki bugün ki sistemde 2K'lık indirimi beğenmiyorsunuz.

Ya şurda toplanıp konu açsanız "Abdullah foruma özel 4999TL'ye GTX 1650 sistem ayarla" deseniz hemen ayarlayacağımı biliyorsunuz! AMA siz bugün bu sistemi 9999TL yapmadım diye bana yapmadığınız kalmadı çünkü sizin istediğinizin olmasını olmayınca da mobbing uyguluyorsunuz ve bu da yetmezmiş gibi konuştuğum bir konuyu çarpıtıp "sen şunun sistemine laf attın" diyorsunuz ben buna tenezzül eder miyim konuşurken kelimeler seçilip konu bütünlüğüne bakılmazsa çok yanlış sonuçlar çıkar. F/P 2060 istiyorsun onu F/P RX 6600 istiyorsan bunu alacaksın.

Bugün gerçekten hem üzüldüm hem de size şöyle uzaktan bakınca korktum. 5 liranın bile önemi varken size değer veren insanları bu kadar hor kullanmayın kullanın sizin için varız ama neden 9999 TL yapmadın diye mobbing uygulamayın. Her zaman söylüyorum sistemde benim sınırım yok ama bunları hakettiğimizi ve yine diğer yayıncılarında hakettiğini düşünmüyorum. Sevgiler
Abi fikrine saygı duyuyorum bazıları sadece sövmek için geldi bence o fiyata başka yerde yok insanların beğenmedi kasa ve PSU oldu alan aldı zaten alinmicak değildi

MTBC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
Mehmet Türker BAYRAKTAR
Sistem ihtiyacı olan alabilir dedik, almak istemeyen beklesin de dedik. Niye bu kadar büyüttüler anlamadım. Alamıyorsan sallamayacaksın. :/

elecus

80+
Sevgili arkadaşlar beni uzun yıllardır tanıyorsunuz bugün beni yordunuz mu? yordunuz.

Şimdi size tüm samimiyetimle bir şey söyleyeceğim dikkatli dinleyin;

Değerli arkadaşlar bugün 11K bütçede TR'de şuan olmayan fiyatla RX 6600 sistem yaptım. AMA sizin Donanım Arşivi'nden beklediğiniz neydi? BAM 9999 TL'ye RX 6600 sistem yapmaktı değil mi? EVET HAK VERİYORUM! bakın ben samimi konuşan biriyim bu sistemi size değil 9999 TL, 8999 TL'ye de çıkartırdım bu benim elimin kiri, ama yapmadım hatta yapmayacağımı, ARTIK BU KADAR ÖLÜ FİYATTAN SİSTEM YAPMAK İSTEMEDİĞİMİ çalıştığım firmalara da söyledim Peki neden?

Bakın öyle bir hale getirdim ki sizi düşünebiliyor musunuz rakibi yok ama 2K indirimi olan sistemi beğenmez hale geldiniz. Size ölü fiyattan sistem yapınca ne oldu biliyor musunuz? Stoklar 1 saniyede tükendi ışık hızında tükenince yine geldiniz kızdınız hakaret ettiniz, geldiniz konu açtınız buradan da hakaret ettiniz inanmadınız işler uzayınca konuyu kitleyip yine konu açıp yine kızdınız ne için ölü fiyattan sistem sunduğum için sizin düşündüğüm için ben kötü oldum, yine hızınızı alamadınız youtube'da anonim hesaplarla küfür ettiniz ne için stoklar bitmiş olduğu için. Ben size "hayır fiyat çok iyi hepsi eksiksiz sattı" dedim siz yine inanmadınız ekşi sözlüğe gidip her şeyime hakaret ettiniz.

Sonra şunu farkettim aslında benim hiç bir değerim yok bir başka yayıncının da yok. Bu hazır sistem düzenini kurdum ve kurarken hep sizi düşündüm para kazandım ama hiç kimse ama hiç kimse, benim izleyenlerime kazandırdıklarımı kazandırmadı gel gelelim hep bir kaos kaos açık konuşayım yoruldum vallahi yoruldum.

İnsan en azından şunu düşünür zamanında millet 9K'ya RX 6500 XT sistem satarken bu adam kâr gözetmeksizin sadece foruma özel bile aynı sistemi neredeyse yarı fiyatına foruma özel sundu, bir düşünür değil mi? İşler o kadar çığırından çıktı ki bugün ki sistemde 2K'lık indirimi beğenmiyorsunuz.

Ya şurda toplanıp konu açsanız "Abdullah foruma özel 4999TL'ye GTX 1650 sistem ayarla" deseniz hemen ayarlayacağımı biliyorsunuz! AMA siz bugün bu sistemi 9999TL yapmadım diye bana yapmadığınız kalmadı çünkü sizin istediğinizin olmasını olmayınca da mobbing uyguluyorsunuz ve bu da yetmezmiş gibi konuştuğum bir konuyu çarpıtıp "sen şunun sistemine laf attın" diyorsunuz ben buna tenezzül eder miyim konuşurken kelimeler seçilip konu bütünlüğüne bakılmazsa çok yanlış sonuçlar çıkar. F/P 2060 istiyorsun onu F/P RX 6600 istiyorsan bunu alacaksın.

Bugün gerçekten hem üzüldüm hem de size şöyle uzaktan bakınca korktum. 5 liranın bile önemi varken size değer veren insanları bu kadar hor kullanmayın kullanın sizin için varız ama neden 9999 TL yapmadın diye mobbing uygulamayın. Her zaman söylüyorum sistemde benim sınırım yok ama bunları hakettiğimizi ve yine diğer yayıncılarında hakettiğini düşünmüyorum. Sevgiler
pizza degılsın herkesı mutlu edesın

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ
Haklısın. Latin bu yaşanan tamamen hayatın bir gerçeği, lafa geldi mi kimse böyle istemez ama, iş üstünde hep aynıyız. Benim istediğim olmadı ise söv sapanla.
Asıl bu durumda işini yapan, yaptığı işin hakkını verdiğine inana kişiler güçlü durmalı ve bu azgın azınlık yüzünden en iyi yaptığı işi sevdiği işe kızmadan yol almaya devam etmidir.

Scaric

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Yunus
İlla 1650 ekran kartınada gerek yok. Amd tarafından bir ekran kartıda kullanılabilinir.
Cogunluk i3 12100f istiyor pc hocası forumda ve burada.
Sanırım fps oynadıgı icin cogu kisi. Ve ilerde sistemi yükseltmek istediginde güncelleyebileceği için.
Ve fps te ekran kartı cok önemli değil.
Giriş seviyesi böyle bir sistem cıkarsa herkes memnun kalır diye düsünüyorum. 5 k olmazsa
500-1000 TL üstüde olabilir f/p kralı sistem icin gayet uygun gözükür.
RX 6400 olabilir

• Beğen
Reaksiyonlar: Bys1

BatuhanKLC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Batuhan Kılıç
Anakartı bir tık pahalı.
Peki dostum dediğini yapabilen olursa beni alıntıla...

Top Bottom