Neler Yeni

HAZIR SİSTEMLER HAKKINDA ÖNEMLİ GELİŞME!

sercilong

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
366
İsim
SERCAN UZUN
IMG_20220616_101806.jpg

Şimdi kilitlediğin konuda bana verdiğin mesaja cevap hakkımı buradan kullanayım müsaadenle.

Birincisi benim mesajımda saygısızlık olan ne var? Burada sistemle ilgili yorumlarımızı paylaşamayacaksak ne diye forum var? Ne diye konuşuyoruz? Sistemin daha önce yaptığın sistemlere göre f/p oranı düşük kalmış demişim ne var bunda? Senin sıkıntın eleştiriye gelemiyor oluşun. Çöpmü demişim? Hatta bu tarz sistem dizmek isteyenler alsın demişim, fiyatı tek tek toplayınca daha pahalıya geliyor demişim. Neyin tribine giriyorsun dünden beri anlamıyorum. Ergen ergen yok size birdaha f-p sistem toplamıycam yok daha iyi fiyata çıkartırdım bilerek çıkartmadım. Çıkartmazsan çıkartma senin tribini mi dinlemeye giriyorum ben foruma. Tutturmuşsun Taner'in sistemiyle kıyaslıyorsun dünden beri. Herşeyi geçtim karşında seninle aynı sektörde iş yapan adama biraz saygın olsun. Benden sana tavsiye git bir danışmanlık hizmeti alda etik davranış öğren.

elecus

80+
forumda yeniyim bilmediğim için soruyorum, sistemlerin parçalarını abdullah, pc hocası,modart falan ithal edip mi satışa sunuyor?
yoksa firmalar istedikleri yayıncıyla mı çalışıyor?

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Erdem çay
Uzun süredir takip ediyorum youtu.be dan filan daha doğru dürüst dekor bile yoktu arkada.
Sistem alma işim çıkınca daha sıkı takip etmeye başlamıştım

Da-g5 aldım ekran kartını 6700 e satıp trendyoldan 6700 e 6600xt yakaladım kısaca bu sistem bana 11.300 e gelmiş oldu ram ler stokta kalmayınca mecburen 300 tl fark vermek zorunda kaldım.

Sonuç olarak bu sistem kart fiyatlarının kura oranla daha çok düşmesine rağmen hala 11.300 e 6600xt li sistem çıkmadı

Ben burdan da ayrıca kendisine bana bu sistemi alacak ortamı sağladığı için teşekkür ediyorum.

Yapılan eleştiriler için beklentinin altında kaldığı için acımasız yorumlar geldi. Şuanki piyasaya da ucuzmu ucuz bitmiştir. Daha iyisini ucuza yada aynısını daha ucuza satan var mı yok bu yapılan işi taktir etmek için bana göre yeterlidir. Eğerki döviz bu kadar atak yapmasaydı bu fiyata rx 6600 xt görebilirdik ki bu Abdullah' ın suçu değil eldeki imkanları en iyi şekilde kullandığına inanıyorum

inanc098

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
asdfasf
Sevgili arkadaşlar beni uzun yıllardır tanıyorsunuz bugün beni yordunuz mu? yordunuz.

Şimdi size tüm samimiyetimle bir şey söyleyeceğim dikkatli dinleyin;

Değerli arkadaşlar bugün 11K bütçede TR'de şuan olmayan fiyatla RX 6600 sistem yaptım. AMA sizin Donanım Arşivi'nden beklediğiniz neydi? BAM 9999 TL'ye RX 6600 sistem yapmaktı değil mi? EVET HAK VERİYORUM! bakın ben samimi konuşan biriyim bu sistemi size değil 9999 TL, 8999 TL'ye de çıkartırdım bu benim elimin kiri, ama yapmadım hatta yapmayacağımı, ARTIK BU KADAR ÖLÜ FİYATTAN SİSTEM YAPMAK İSTEMEDİĞİMİ çalıştığım firmalara da söyledim Peki neden?

Bakın öyle bir hale getirdim ki sizi düşünebiliyor musunuz rakibi yok ama 2K indirimi olan sistemi beğenmez hale geldiniz. Size ölü fiyattan sistem yapınca ne oldu biliyor musunuz? Stoklar 1 saniyede tükendi ışık hızında tükenince yine geldiniz kızdınız hakaret ettiniz, geldiniz konu açtınız buradan da hakaret ettiniz inanmadınız işler uzayınca konuyu kitleyip yine konu açıp yine kızdınız ne için ölü fiyattan sistem sunduğum için sizin düşündüğüm için ben kötü oldum, yine hızınızı alamadınız youtube'da anonim hesaplarla küfür ettiniz ne için stoklar bitmiş olduğu için. Ben size "hayır fiyat çok iyi hepsi eksiksiz sattı" dedim siz yine inanmadınız ekşi sözlüğe gidip her şeyime hakaret ettiniz.

Sonra şunu farkettim aslında benim hiç bir değerim yok bir başka yayıncının da yok. Bu hazır sistem düzenini kurdum ve kurarken hep sizi düşündüm para kazandım ama hiç kimse ama hiç kimse, benim izleyenlerime kazandırdıklarımı kazandırmadı gel gelelim hep bir kaos kaos açık konuşayım yoruldum vallahi yoruldum.

İnsan en azından şunu düşünür zamanında millet 9K'ya RX 6500 XT sistem satarken bu adam kâr gözetmeksizin sadece foruma özel bile aynı sistemi neredeyse yarı fiyatına foruma özel sundu, bir düşünür değil mi? İşler o kadar çığırından çıktı ki bugün ki sistemde 2K'lık indirimi beğenmiyorsunuz.

Ya şurda toplanıp konu açsanız "Abdullah foruma özel 4999TL'ye GTX 1650 sistem ayarla" deseniz hemen ayarlayacağımı biliyorsunuz! AMA siz bugün bu sistemi 9999TL yapmadım diye bana yapmadığınız kalmadı çünkü sizin istediğinizin olmasını olmayınca da mobbing uyguluyorsunuz ve bu da yetmezmiş gibi konuştuğum bir konuyu çarpıtıp "sen şunun sistemine laf attın" diyorsunuz ben buna tenezzül eder miyim konuşurken kelimeler seçilip konu bütünlüğüne bakılmazsa çok yanlış sonuçlar çıkar. F/P 2060 istiyorsun onu F/P RX 6600 istiyorsan bunu alacaksın.

Bugün gerçekten hem üzüldüm hem de size şöyle uzaktan bakınca korktum. 5 liranın bile önemi varken size değer veren insanları bu kadar hor kullanmayın kullanın sizin için varız ama neden 9999 TL yapmadın diye mobbing uygulamayın. Her zaman söylüyorum sistemde benim sınırım yok ama bunları hakettiğimizi ve yine diğer yayıncılarında hakettiğini düşünmüyorum. Sevgiler
Okuyunca biraz duygulandım ne diyim. Mönitörümü,kasamı ve birçok ekipmanımı sayende piyasadan çok düşüğe aldım tekrar teşekkür ediyorum.

Sİstem konusuna gelirsek piyasaki en iyi f/p oranına sahip sistemlerden biri. Fakat şuanki ekonomimiz sebebiyle ve doların ani yükselişin getirdiği fiyat algısındaki bozulmayla sistemin durumunu farkedememiş olabiliriz .Sizin ve diğer kanalların yaptığı sistemlerle ve aranızdaki tatlı rekabetlerle biz bayağı bir ölücü olduk farkındayım .Bu kadar ölü fiyattan çıkarmama konusunda haklısın çünkü stoklar aşırı hızlı eritiliyor al sat yapacaklardan dolayı.

Bu sistem 9999TL olsaydı yarım saat bir saat içinde bitecekti.
Şimdi şey diyecekler olabilir sen eleştirmedin mi sende eleştirdin şimdi ne yalakalık yapıyorsun falan. Eleştirdim çünkü eskilerden alıştığımız için daha iyi bir fiyat bekliyordum ancak Abdullah abi’nin yazdığı metin biraz fikrimi değiştirdi . Ama anakart daha iyi seçilebilirdi be:)

Küfür hakaret edenlere bir şey demiyorum. Aga ayıp be

snowless

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Mustafa Ödemiş
Alıntıyı görüntüle

Şimdi kilitlediğin konuda bana verdiğin mesaja cevap hakkımı buradan kullanayım müsaadenle.

Birincisi benim mesajımda saygısızlık olan ne var? Burada sistemle ilgili yorumlarımızı paylaşamayacaksak ne diye forum var? Ne diye konuşuyoruz? Sistemin daha önce yaptığın sistemlere göre f/p oranı düşük kalmış demişim ne var bunda? Senin sıkıntın eleştiriye gelemiyor oluşun. Çöpmü demişim? Hatta bu tarz sistem dizmek isteyenler alsın demişim, fiyatı tek tek toplayınca daha pahalıya geliyor demişim. Neyin tribine giriyorsun dünden beri anlamıyorum. Ergen ergen yok size birdaha f-p sistem toplamıycam yok daha iyi fiyata çıkartırdım bilerek çıkartmadım. Çıkartmazsan çıkartma senin tribini mi dinlemeye giriyorum ben foruma. Tutturmuşsun Taner'in sistemiyle kıyaslıyorsun dünden beri. Herşeyi geçtim karşında seninle aynı sektörde iş yapan adama biraz saygın olsun. Benden sana tavsiye git bir danışmanlık hizmeti alda etik davranış öğren.
Hocam sakin biraz

Top Bottom