Neler Yeni

HAZIR SİSTEMLER HAKKINDA ÖNEMLİ GELİŞME!

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,536
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Herkes bencil. Herkes egoist. sen istersen o sistemi 9999 TL'den çıkar, yine kendi zararına olacaktı reis. bir tane daha sistem çıkaracaktın sonra "bunun indirimi öncekiyle aynı çöp çöp" yazacaklardı yine. Millet bedavaya mal almak istiyor. hiç senin sürekli şirketlerle konuşurken girdiğin stresi, yorgunluğu, onları ikna etmeye çalışırken girdiğin halleri düşünen yok.
Stok meselesine gelince, yarısı zaten alamayıp ağlayanlar. dümdüz ağlıyorlar.

Bu mesajı görüyorsan önerim, sistemleri kaliteli yapıp pahalıya satman. mesela bugünkü sistemin SSD'sinde Dram yoktu. anakartı B450'ydi. Kasa ve PSU'ya bir şey diyemeyeceğim çünkü sadece stoklarında onların olduğunu söyledin. Kendin kullanıyorsun ama sende bilirsin o kasa ve psu bir XPG Pylon ile XPG Defender Pro edemez. Ben olsam, o sistemi Dramli CS3030 veya SN750 gibi bir SSD'yle B550 anakartla 12000 Tl'den satışa çıkarırdım. piyasaya göre yine uygun olurdu. stoğu hızlı bitmezdi çünkü Fiyat/Kalite/Performans dengesi tam olması gereken seviyede olurdu.

Pahalı diye laf edenlere hadi topla bakalım derdim. ki zaten öyle bir sistem anca 13500-14000'e toplanıyor.

Bu Türk milletine yaptığın şey çok fazla. Milletin fazla oturma organlarını kaldırıp onlara sürekli güzel indirimler verdiğinde, böyle greedy'lik başlıyor.

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
Bugüne kadar bize yaptığın şeylerden dolayı teşekkür ederim. Kurban Bayramı'nda sonra sistem almayı düşünüyorum yine ölü fiyatına da olmasa indirimli sistemini alırım :) ben hep seni sevdim hiç hakaret etmedim. İşinde iyisin Allah seni bizden ayırmasın. İyi günler :D

majorw0w

80+ Silver
Çok kafaya takıyorsun takmamanı öneririm. Eskiden bu kadar çok kafaya takmıyordun gerginliğin cümlelerine hareketlerine yansıyor kendine dikkat etmelisin.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,252
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Herkes bencil. Herkes egoist. sen istersen o sistemi 9999 TL'den çıkar, yine kendi zararına olacaktı reis. bir tane daha sistem çıkaracaktın sonra "bunun indirimi öncekiyle aynı çöp çöp" yazacaklardı yine. Millet bedavaya mal almak istiyor. hiç senin sürekli şirketlerle konuşurken girdiğin stresi, yorgunluğu, onları ikna etmeye çalışırken girdiğin halleri düşünen yok.
Stok meselesine gelince, yarısı zaten alamayıp ağlayanlar. dümdüz ağlıyorlar.

Bu mesajı görüyorsan önerim, sistemleri kaliteli yapıp pahalıya satman. mesela bugünkü sistemin SSD'sinde Dram yoktu. anakartı B450'ydi. Kasa ve PSU'ya bir şey diyemeyeceğim çünkü sadece stoklarında onların olduğunu söyledin. Kendin kullanıyorsun ama sende bilirsin o kasa ve psu bir XPG Pylon ile XPG Defender Pro edemez. Ben olsam, o sistemi Dramli CS3030 veya SN750 gibi bir SSD'yle B550 anakartla 12000 TL'den satışa çıkarırdım. piyasaya göre yine uygun olurdu. stoğu hızlı bitmezdi çünkü Fiyat/Kalite/Performans dengesi tam olması gereken seviyede olurdu.

Pahalı diye laf edenlere hadi topla bakalım derdim. ki zaten öyle bir sistem anca 13500-14000'e toplanıyor.

Bu Türk milletine yaptığın şey çok fazla. Milletin fazla oturma organlarını kaldırıp onlara sürekli güzel indirimler verdiğinde, böyle greedy'lik başlıyor.
Doğru yazı olmuş eline sağlık aslında bende öyle bekledim güncel anakart ile güzel parçalar olması fiyatın 12k ya filan gelmesi zira öyle de bekliyordum rx6600 ile sistem çıkması ve 12 bin TL filan olması dediğin gibi parçalar da değişiklik olabilirdi sadece yoksa fiyatına göre sistemde sorun yok ideal alınabilir bir sistem hem fikirim fiyatını biraz artırıp daha güncel parçalar kullanılması yönünde emeğe sonsuz saygımız var elbette

TİTAN.

80+ Platinum
Sevgili arkadaşlar beni uzun yıllardır tanıyorsunuz bugün beni yordunuz mu? yordunuz.

Şimdi size tüm samimiyetimle bir şey söyleyeceğim dikkatli dinleyin;

Değerli arkadaşlar bugün 11K bütçede TR'de şuan olmayan fiyatla RX 6600 sistem yaptım. AMA sizin Donanım Arşivi'nden beklediğiniz neydi? BAM 9999 TL'ye RX 6600 sistem yapmaktı değil mi? EVET HAK VERİYORUM! bakın ben samimi konuşan biriyim bu sistemi size değil 9999 TL, 8999 TL'ye de çıkartırdım bu benim elimin kiri, ama yapmadım hatta yapmayacağımı, ARTIK BU KADAR ÖLÜ FİYATTAN SİSTEM YAPMAK İSTEMEDİĞİMİ çalıştığım firmalara da söyledim Peki neden?

Bakın öyle bir hale getirdim ki sizi düşünebiliyor musunuz rakibi yok ama 2K indirimi olan sistemi beğenmez hale geldiniz. Size ölü fiyattan sistem yapınca ne oldu biliyor musunuz? Stoklar 1 saniyede tükendi ışık hızında tükenince yine geldiniz kızdınız hakaret ettiniz, geldiniz konu açtınız buradan da hakaret ettiniz inanmadınız işler uzayınca konuyu kitleyip yine konu açıp yine kızdınız ne için ölü fiyattan sistem sunduğum için sizin düşündüğüm için ben kötü oldum, yine hızınızı alamadınız youtube'da anonim hesaplarla küfür ettiniz ne için stoklar bitmiş olduğu için. Ben size "hayır fiyat çok iyi hepsi eksiksiz sattı" dedim siz yine inanmadınız ekşi sözlüğe gidip her şeyime hakaret ettiniz.

Sonra şunu farkettim aslında benim hiç bir değerim yok bir başka yayıncının da yok. Bu hazır sistem düzenini kurdum ve kurarken hep sizi düşündüm para kazandım ama hiç kimse ama hiç kimse, benim izleyenlerime kazandırdıklarımı kazandırmadı gel gelelim hep bir kaos kaos açık konuşayım yoruldum vallahi yoruldum.

İnsan en azından şunu düşünür zamanında millet 9K'ya RX 6500 XT sistem satarken bu adam kâr gözetmeksizin sadece foruma özel bile aynı sistemi neredeyse yarı fiyatına foruma özel sundu, bir düşünür değil mi? İşler o kadar çığırından çıktı ki bugün ki sistemde 2K'lık indirimi beğenmiyorsunuz.

Ya şurda toplanıp konu açsanız "Abdullah foruma özel 4999TL'ye GTX 1650 sistem ayarla" deseniz hemen ayarlayacağımı biliyorsunuz! AMA siz bugün bu sistemi 9999TL yapmadım diye bana yapmadığınız kalmadı çünkü sizin istediğinizin olmasını olmayınca da mobbing uyguluyorsunuz ve bu da yetmezmiş gibi konuştuğum bir konuyu çarpıtıp "sen şunun sistemine laf attın" diyorsunuz ben buna tenezzül eder miyim konuşurken kelimeler seçilip konu bütünlüğüne bakılmazsa çok yanlış sonuçlar çıkar. F/P 2060 istiyorsun onu F/P RX 6600 istiyorsan bunu alacaksın.

Bugün gerçekten hem üzüldüm hem de size şöyle uzaktan bakınca korktum. 5 liranın bile önemi varken size değer veren insanları bu kadar hor kullanmayın kullanın sizin için varız ama neden 9999 TL yapmadın diye mobbing uygulamayın. Her zaman söylüyorum sistemde benim sınırım yok ama bunları hakettiğimizi ve yine diğer yayıncılarında hakettiğini düşünmüyorum. Sevgiler
Acının ve sinirin tatlı yazımı denilebilecek söz yok Abi

GazzeliAtalay

80+ Bronze
Zaten anlamadığım şey şu ; bu sistemi beğenmedin mi? Alma. Almayınca tepkin belli olur. Site ve Abdullah der ki “kötü sistem olmuş” daha iyisini yapar. Yada bu sistemi beğenmedin bunu alma bir sonraki sistemi al. Gerçekten bu formun yaş skalası bu konuyu açma sebebin oldu.

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Olum üzmeyin bak şu adamı, manyak mısınız nesiniz daha ne yapsın herif.

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,168
İsim
Turabi Çelik
Abi sen 1000 TL ye sistem de yapsan gelip stok bitti diye eleştirmeye başlarlar onun için çok takmamak lazım her insanın dediğini zaten kafamıza takarsak bu işin içinden çıkılmaz.

v3ttt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Hakan AĞCA
Türkiye ekonomisi bu haldeyken ve bu adam uygun fiyatlı sistem yayınlamak zorunda değilken bu kadar yüklenilmez. @Abdullah Hacıgül kardeşim sende giris - orta - üst segment yayınla geç. Parası yeten alır alamayanın sana dert yanması saçma zaten. Boşuna dememişler "Iyilikten mazar doğar. " . Sen standartı yap geç. Eline emeğine sağlık yaptığın ve yapacakların için.

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Hakan Arıkan
Değerli kardeşim seni uzun zamandır takip ediyorum, sen işine odaklan bizim millet her şeyi eleştirir, hiç bir şeyden memnun olmaz. Güzel işler yapıyorsun eline koluna sağlık.

Syqex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Ömer Faruk
Haklısın ama bence sorun fiyatta değil çünkü fiyatı zaten iyi bir sistem. Sorun gamepower psu ve belki daha iyi mesh bir kasa gelebilirdi başka sorun yok.

Bys1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Behçet yiğit solmaz
Ya şurda toplanıp konu açsanız "Abdullah foruma özel 4999TL'ye GTX 1650 sistem ayarla" deseniz hemen ayarlayacağımı biliyorsunuz!
''Abdullah foruma özel olmayacak şekilde 4999TL'ye i3 12100f-GTX 1650 sistem ayarla''
Ben +1 im :)
valorant için bu sistem +220 fps verir.
Fps oyuncularının hepsinini hoşuna gider yazdıgın sistem.
Bütçesi düşük olanlar için mükemmel.

BatuhanKLC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Batuhan Kılıç
''Abdullah foruma özel olmayacak şekilde 4999TL'ye i3 12100f-GTX 1650 sistem ayarla''
Ben +1 im :)
valorant için bu sistem +220 fps verir.
Fps oyuncularının hepsinini hoşuna gider yazdıgın sistem.
Bütçesi düşük olanlar için mükemmel.
i3 12100f ile istiyorsun bir de :) iyiymiş.

Top Bottom