Arama sonuçları: *

1. J

Yaklaşıyor Yaklaşmakta Olan 👍[Geçmiş Sistem]!!!

hocam yayın yapıyorum 3700x o yüzden ve de çoklu cpu da 3600xe fark atıyor yani ileri için uygun bir seçim dediğiniz anakart iyi midir? iş yapar mı max olması iyi bios güncellemeden direk takabilirim x470de olabilir bilmioyum
  2. J

hocam render falan yapmıyorum pcı ex4 ü sadece ekran kartım için alıyordum ama rtx 2070 super almaya karar verdim bu yüzden pcıex 3.0 anakart alacağım ve ryzen 4000 serisi almayacağım pahalı olacaklardır 3900xe boostlarım artar zaten 4000e gerek yok çok iyi bir performans vereceklerdir bana...
  3. J

hocam şöyle anakart x570e gerek varmı ki? bence yok gibi gibi bilmiyorum. gaming x trio alırım alırsam ona fazla para veririm anakartı x570 almam daha mantıklı olmaz mı? yani x570e gerek var mı yoksa x470 ya da b450de olabilir msı gaming x trio çok iyi diye biliyorum o yüzden yani ona daha fazla...
  4. J

hocam şimdi ben dlss nasıl açılıyor bilmiyorum ama videolarını gördüm bayağı iyi bir şey benim sistem şöyle toplamadım sadece ram aldım indirim kovalıyorum şuandaki rx 5700 xtli sistem şöyle: Anakart: Gigabyte X570 Aorus Pro İşlemci: AMD Ryzen 7 3700X RAM:Corsair:Vengeance Pro 3200MHz CL 16...
  5. J

hocam imzanız da gördüm o kart neden rtx 2070s den daha güçlü değil hem 1000tl ucuz mesela ben rx 5700xt alacağım rekabetçi oynuyorum rtx ne işime yarıayacak dlss tamam o çok iyide 1000tl verilmez rekabetçi oynayanlar için
Top Bottom