Neler Yeni

🔥🔥DA'den F/P RTX sistem incelemesi 18:00'da

Xeracula

80+ Bronze
ekran kartı değil anakart asrock olabilirdi. gerçekten kaliteli asla kızılmaz ama fiyat bi nebze daha bütçeye hitap etsin diye anakartta asrock, gpuda palit gainward kullanılabilirdi, tadından yenmezdi. ama bu demek olmuyor ki şuanki hali kötü. değil çok iyi şuanki haliylede. Bu sisteme bide se224xts black taktınmı üff premium hissetmenin dibine vurursun valla tüm parçalar en üst kalitede nerdeyse.
nesi premium kanka? prime k2 (kötü), corsair vengeance ram (kötü), zortingen ssd (kötü), kasa orta seviye

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,330
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
Pch goat alanlar baya üzülmüş sanırım🤣🤣 dlss 3👌

Zebellah

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
946
İsim
Mehmet Can Yiğitoğlu
Yine alamadık

Ysuflix

80+ Gold
nesi premium kanka? prime k2 (kötü), corsair vengeance ram (kötü), zortingen ssd (kötü), kasa orta seviye
zortingen :D? ssd kendi başına bile segmentinin en iyilerinden dram olan bir model. deepcool bence gayet güzel hissettiren kaliteli hissettiren bi marka. asus bileşenlerden bahsetmeye gerek yok. bana göre msi giga vb. içinde en iyisi. corsairde gayet iyi marka. kendine göre kötü diyip boş yapıyorsun bence.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,252
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,095
İsim
Yusuf Eyili
@Abdullah Hacıgül güzel yorumları beğeniyorsun kötü yorumlara ters gidiyorsun. Biraz sakin ol. Şirketin sahibi olduğunu bilmiyordum(!)

Xeracula

80+ Bronze
zortingen :D? ssd kendi başına bile segmentinin en iyilerinden dram olan bir model. deepcool bence gayet güzel hissettiren kaliteli hissettiren bi marka. asus bileşenlerden bahsetmeye gerek yok. bana göre msi giga vb. içinde en iyisi. corsairde gayet iyi marka. kendine göre kötü diyip boş yapıyorsun bence.
exceria v1 antika segmentinin en iyisi doğru 🤣, kasa psu orta seviye, prime anakartı öven tarihteki ilk insan sensin herhalde ayrıca corsair vengeance iğrenç bir ram gerek çip kalitesi gerek tipi olsun

SAYKO1987

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
MUHAMMED UĞUR DEMİRCİ
Bu alamadım diyenleri anlamiyorum sırf keyfine iki defa 18 bine sepete atıp iptal ettim.Alanlara hayırlı olsun diyorum

Ysuflix

80+ Gold
exceria v1 antika segmentinin en iyisi doğru 🤣, kasa psu orta seviye, prime anakartı öven tarihteki ilk insan sensin herhalde ayrıca corsair vengeance iğrenç bir ram gerek çip kalitesi gerek tipi olsun
prime anakartta ne kötü hocam bi anakarttan ne bekleyebilirsin max?

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,095
İsim
Yusuf Eyili
kocakarain-1.jpg

mağaranın kirası ne kadar?

Top Bottom