Arama sonuçları: *

1. KendineMüzisyen

20 Adet Moni̇tör Alma İmkanim Var Si̇zce Aliyim Mi (ölü Pi̇kselli̇)

Kaça satabilirsin ki? Bence max 3k ederler. Piyasayı bilmiyorum ama uğraştırır bence.
  2. KendineMüzisyen

Vatan sistem 9.500 tl geldi ve kaptim 😀

Bence güzel. Dolar 15-16 civarlarındayken 1650 i3 10100f 16gb ram 500gb ssd 7k TL ye almıştım. Dolar arttı ve senin işlemcinle ekrankartın yüksek. Bence olması gereken fiyatta almışsın. Hayırlı olsun.
  3. KendineMüzisyen

King 13 sistemi sipariş verdim, şimdi ne yapmalıyım

Hayırlı olsun. Almışsın sonunda :D
  4. KendineMüzisyen

King 13 işlemci gelicek mi

Bende öyle bir seçenek yoktu ama varsa da yazma. Gelen ürünü kargocudan alırken videoya alman lazım bir sorun varsa diye.
  5. KendineMüzisyen

King 13 işlemci gelicek mi

Hocam paranızı, adres bilginiz hesapta hazır edin ve pusuya yatın. Gece veya sabah 7 8 gibi yenilenmiş olur tahminimce. Tükenmeden alırsınız.
  6. KendineMüzisyen

Bu hazır pc iyi mi,biraz özelleştirdim.

K13 daha iyi bence. Ram 16gb ve 3600mhz olan versiyon 21kr farkla, ileride anakart yükseltmesi için vs. güzel. SSD m2 ve 500gb yani daha iyi. 8gb RX6500XT mi yoksa 16gb 1650 mi dersen 1650 daha iyi gibi. Hem geçenlerde bir arkadaş bu psu ile RX6500XT kartın wattman sorunu yaşattığını...
  7. KendineMüzisyen

Yarin sistemim geliyor

Rx 560'ta VGA girişi bulunmuyor. Yakın zamanda ya monitörü değiştirin, ya da aldığınız o dönüştürücünün en kalitelisini almaya çalışın. Aksi takdirde ekranda dalgalanmalar oluşabilir.
  8. KendineMüzisyen

Yarin sistemim geliyor

Ekran kartın neydi?
  9. KendineMüzisyen

Yarin sistemim geliyor

Ekran kartında VGA girişi yoksa ekranı bağlayamazsın. Siparişi bekle. 1 günden bir şey olmaz.
  10. KendineMüzisyen

3500TL Bütçe ile Sistem Toplama Önerisi

apu sistem veya 2. el 10100f + rx gpu
  11. KendineMüzisyen

Yeni (yedek) sistemim derecelendirin?

gamegarajdaki ürünün adı ne ? veya link atar mısın sistem iyi fiyatı ne kadar
  12. KendineMüzisyen

Abdullah Abi yeni sistemi ne zaman çıkartacak?

boş insan msj atıp hesap kasmaya çalışman komik hashfsaghgfha raporluyorum seni @epica59 raporla kanka şunu sende @Aşık Diktatör @tavukdönerayran @KillerSteelShoty
  13. KendineMüzisyen

450 Adet Sipariş Alındı ve MD2 Sistemler 1 Günde Kargolandı!

inşallah şoför yetiştirecm diye kaza falan yapmaz
  14. KendineMüzisyen

MD2 Sistemim Hazır, Yarın Kargoda

Hayırlı olsun. Gelince incelemelerini yap :d rehber hazırlarsın ::deeqrqfqefqwrasfqwr
  15. KendineMüzisyen

Adam sistem eline ulaşmadan satmış. (Md-2)

bence ilanını şikayet edelim
  16. KendineMüzisyen

Sistemin tükenmesi kaç saat sürecek

eğer abdulla abi kraliyet ailelerine göre bir fp ürün yapıyorsa şşşaaaak 10 sene tükenmez
Top Bottom