Arama sonuçları: *

1. A

DA-G9 Kasa Fan Ayarı

bu arada egzoz fanıbu sysfan girişlerinde birine takım msi center üzerinden sıcaklığa göre dönüş hızı ayarlanıyormuş
  2. A

DA-G9 Kasa Fan Ayarı

Tamamdır anladım şimdi Tam olarak peki bir soru daha sorucam yanlış hatırlamıyorsam msi center üzerinde sysfan ayarları falan vardı acaba onun üzerinden hız kontrolünü değiştirebiliyor olacak mıyım yoksa sadece biostan mı?
  3. A

DA-G9 Kasa Fan Ayarı

Eyvallah çok teşekkür ederim bu kontrolcüdeki pwm i alıp sys fanlara takıcam o kadar başka sökmem bağlamam gereken bir şey yok değil mi?
  4. A

DA-G9 Kasa Fan Ayarı

Böyle bir şey olması gerçekten çok saçma yani kasa parçaları seçilirken gözden mi kaçmış bilerek bundan vazgeçilmiş olması saçma geliyor
  5. A

DA-G9 Kasa Fan Ayarı

Arkadaşlar sağ altta işaretlenen soket herhangi bir yere bağlı değil maalesef. Bu G-E model farkı çok saçmaymış bilmiyordum bunu nasıl çözücem bu işi yani renk falan pek önemli değilde fanlar boşta bile son hız dönüp ses yapıyor
  6. A

DA-G9 Kasa Fan Ayarı

Arkadaşlar selam ben mağazadan bugün teslim almaya gittim kurcalıyorum şimdi fakat şu ön ve arkadaki kasa fanlarının ayarlarını yapamadım sadece tuştan kontrol var renk değişitor Msi Center indirdim ondan da yapılmıyor bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Montajında mı hata var acaba aşağıda...
Top Bottom