Arama sonuçları: *

1. mltoprak

DA2 sistem kullananlar bakabilir mi

Jak olduğu için sıkıntı oluyor. Telefonun kulaklığını takınca mikrofonu görmüyor. Ya dönüştürücü takmanız lazım ya da usb girişli kulaklık
  2. mltoprak

DA2 sistem kullananlar bakabilir mi

Kulaklığınız usb girişli mi?
  3. mltoprak

Donanım Arşivi Sistem-2 kurulması gerekenler vb. paylaşım

Tam olarak nerede hocam. Kardeşim teslim aldı ben daha göremedim. Bulamadım yok kontrolcü diyor
  4. mltoprak

DA-2 kargo paket sayısı

Monitörle beraber aldım ve iki paket gözüküyordu iki gündür kargoda. Bugün geldi. Kasa, ekran kartı ve kutular vardı. Akşama doğru aynı takip numarası güncellendi 3 paket oldu. Diğer ikisi teslim edildi bugün güncellenen kargo ise yarın teslim gözüküyor. Yani endişelenmeyin arkadaşlar.
  5. mltoprak

DA Sistem 2 ne zaman kargolanır?

Cumartesi sabaha karşı 4 gibi aldım. Monitör ve rami yükselttim. Bu akşam 7 gibi mail geldi kargoya verildi diye. Ama ups daha teslim almamış, sadece barkod çıkmış.
  6. mltoprak

Da Sistem 2 Kargoya Verilen Oldumu?

Ortalama ne kadar satılacağı tahmin edilmiştir. Ayrıca kaldıramayacağı yükün altına girmek itopyanın problemi. O kadar sistem satıp para kazanmayı bildiği gibi zamanında alıcılarına ulaştırması da gerekir. Verilen süre 7 iş günü ve bunu yapmakla yükümlü. Umarım 3 haftaları bulmaz. Yoksa ilk ve...
Top Bottom