Neler Yeni

DA-2 kargo paket sayısı

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Berke
Beni işkillendiren şey 25'inde gelecek olan kutu 3.5 kilo anca ekran kartı ve diğer paketlere aittir monitör ve kasa tek pakette mi gelecek?
Mesaj otomatik birleştirildi:

O kötü oldu hocam ya perşembe direk sistemi kurarım diye düşünüyordum çok büyük ihtimal diğer parçalar yarın gelecek ekran kartı falan.

Hocam benim monitör kayıp iyi mi? :D.
Kanka siz ne zaman almıştınız tarih olarak ben 16sında aldım daha kargoya bile verilmedi

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
benim kasam geldi ekran kartım ve soğutucum kargo şubesinde bekliyor perşembe günü yollayacaklarmış.
UPS kargoyu aradım yarın ilk gelecek paket 10 kilo ağırlığında imiş ertesi gün gelecek olan ise 3.5 kilo ağırlığında yani 5.5 kilo olan monitör kayıp şaka gibi :D.

Kanka siz ne zaman almıştınız tarih olarak ben 16sında aldım daha kargoya bile verilmedi
13'ünde aldım düşün daha elime ulaşmadı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Berke
UPS kargoyu aradım yarın ilk gelecek paket 10 kilo ağırlığında imiş ertesi gün gelecek olan ise 3.5 kilo ağırlığında yani 5.5 kilo olan monitör kayıp şaka gibi :D.

13'ünde aldım düşün daha elime ulaşmadı.
Umarım en kısa sürede ulaşır da aramızda max 1 2 iş günü fark var ama bende daha ne kargoyla alakalı ne de başka bir şeyle alakalı gelişme yok

Ömer Can

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Ömer Can Coşar
Arkadaşlar bugün çok fazla bu konuyla ilgili yazı gördüm. Biraz önce itopya ile görüştüm. Monitör aldıysanız onunla birlikte 3 kutu şeklinde kargo olması gerekiyor. Eğer kargo takipte 1 yazıyorsa diğer ikisi daha yollanmamıştır. Bu konuyla ilgili kotadan dolayı olduğunu diğer paketlerin genellikle bir gün sonra kargolandığını belirttiler.
Eğer monitör yoksa 2 kutu görünmesi gerekiyor.

Biraz önce UPS aradım. Kargo takip numarasını söyledim. 3 adet paket olduğu söylendi. Sistemde bir görünüyor. İtopya da 1 tane yollandı 2 si sonra yollanacak demişti ama demek ki itopyanın da paketlerden haberi yok.

O yüzden arkadaşlar elinizde 1 tane takip numarası varsa önce UPS arayın. Onlar daha sağlıklı bilgi veriyor. Gerek görürseniz sonra itopyayı arayın.

Yardımcı olup kafanızdaki soru işaretini kaldırabildiysem ne mutlu bana iyi forumlar.
Hocam ben DA-2 ve mouse sipariş verdim. UPS in attığı mailden bakınca paket adeti 1 yazıyor. Kaç kutu olmalı

scarius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
mesut taş
Hocam ben DA-2 ve mouse sipariş verdim. UPS in attığı mailden bakınca paket adeti 1 yazıyor. Kaç kutu olmalı
dostum normalde kasa bir paket, ekran kartı bir paket. monitör büyük olduğu içinfarklı paket oluyor. ancak mouse un kutusu küçük oluyor. o yüzden ekran kartı ve diğer donanım kutularının olduğu paketrte olabilir. ancak kesin bilgiyi ups müşteri hizmetlerinden alırsın.

mltoprak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Melih
Monitörle beraber aldım ve iki paket gözüküyordu iki gündür kargoda. Bugün geldi. Kasa, ekran kartı ve kutular vardı. Akşama doğru aynı takip numarası güncellendi 3 paket oldu. Diğer ikisi teslim edildi bugün güncellenen kargo ise yarın teslim gözüküyor. Yani endişelenmeyin arkadaşlar.

rizaorhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
427
İsim
Rıza Orhan
Monitörle beraber aldım ve iki paket gözüküyordu iki gündür kargoda. Bugün geldi. Kasa, ekran kartı ve kutular vardı. Akşama doğru aynı takip numarası güncellendi 3 paket oldu. Diğer ikisi teslim edildi bugün güncellenen kargo ise yarın teslim gözüküyor. Yani endişelenmeyin arkadaşlar.
Benimde aynısı yani bu kadar abartmanın anlamı yok firma size parasını verdiğiniz şeyi yollamamazlik yapmaz...

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
Hocam benimde şuan 2 tane gözüküyor paket bende monitör ile aldım monitör cumaya kadar elime ulaşır mı sistem bugün ekran kartı falan ise yarın elime geçecek monitör için en olmadı bugün arayayım.

Benimde aynısı yani bu kadar abartmanın anlamı yok firma size parasını verdiğiniz şeyi yollamamazlik yapmaz...
Benim sistemin tüm donanımları ayrı ulaşıyor monitörden ise tık yok o yüzden endişeleniyorum bugün arayıp soracağım mesela bana dün daha İstanbul deposunda dedikleri kasa Pazartesi yola çıkmış dün ise Aydın'a ulaşmış yani İtopyanın da haberi yok kendi ürünlerinden.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,302
Üyeler
158,077
Son üye
bilgisizbilge
Top Bottom