Arama sonuçları: *

1. V

DA-SİSTEM2 4 Saatte 400 Adet Sattı #REKOR

Incehesap mağdur konuları yerine itopya mağdur konuları açılmaz inşallah @Abdullah Hacıgül Ona göre hesap kitap yapmışsınızdır.
  2. V

El Capitan - İade

Bendede su an anakrtı asus tuf gamin plus olan el kapitan var. Sorun yok hocam şimdilik. 2 stane fan alınsa soğutma için iyi olacak gibi ama
  3. V

ÇOK GARİP

Benimde hala 1 kargom eksik ne takip no var ne bişi ortada yok kutu
  4. V

Ne diyeceğimi bilmiyorum (El Capitan)

Hakikate bu elcapitan sağlam balon cıktı hocam. Nerden bakarsan bak bize süper indirimli bilmem ne dediler ne fanı adam gibi gelir ne kargo su ızdırap. Aradım kargom bile vermediniz daha diye depoyu aradım döncez diyor. Bende saat 5 e kadar dönmezlerse iptal edicem. Param cebimde kalsın arkadaş.
  5. V

Edicem hocam bağlanayım. Gönderin artık diyorum ben size döncem diyor dönen yok :D Koya sınırı var diyor. Benden sonra verenleri göndermişsiniz diyorum hede hüde diyor :D Dolandırıcı olum bu site bildiğin uzak durun
  6. V

Benim daha aldığım pcyi kargoya bile vermediler :D:DD İlk 250 deyim bide
  7. V

Dün El Capitan Aldım [Kargo Süreci Hakkında]

Kalite paçadan akıyor. İnsan bir sistem kurar kimin ürünü nerde. Depoyu arayıp sorcam diyor yıl olmuş kaç. Böyle. Bir rezillik olabilir mi ya teknoloji firmasının sen.
  8. V

Müşteri hizmetleri sürekli yalan söylüyor sürekli... Mesajlara oto cevaplar geliyor. Beş para etmez
  9. V

Inşallah 1 aya gelir hocam ne diyeyim.
  10. V

850 $ EL capitan sistem eksik gelen işlemci soğutucusu

Adamlar pc ni yollamışlar en azından bizim hala yok :(
  11. V

En erken 1 ay diyorum. Aklı olan bu siteden almaz ürün dedik o kadar hala alıyorsunuz.
  12. V

EL CAPITAN WRAİTH PRİSM HEDİYE SOĞUTUCU

Bunlar cevap verildi. Arkadaşın konusunu kirletme.
  13. V

Hocam niye gelip sürekli forum güzellemesi yapıyorsunuz. Foruma laf eden mi var boşu boşuna laf dalaşına giriyorsunuz. Buradaki arkadaş gibi 2 kişi daha var stok fanlı ürün gelen. Kimsenin başına gelmesini istemediğimiz için buraya konu açıyoruz ve incehesaba da mail atıyoruz. Konuları girip...
  14. V

Bilader senin bu el capitan la bir alakan var mı?
  15. V

Kardeşim manyak ısın aman diyim paranı dolara basıp para kazanırlar 1 ay ürün gelmez sonra siparişi iptal edersin kar ederler.
  16. V

Abdullahlık bişi kalmadı artık dandik firma ila anlamaması gerektiğini görmüştür.
  17. V

Bilerek yapıyorlar hocam ellerinde yok. AA yanlışlık olmuş diyip vakit kazanacaklar.
  18. V

El Capitan Kargo

Bi kişi daha var forumda bu konuyla ilgili problem yaşayan.
Top Bottom