Arama sonuçları: *

1. @HÖK

Vatan Bilgisayar Oem hazır kasayı almayı düşünmeli miyim?

Benim de zaten planım bi 16 Gb daha ram eklemekti. Tavsiyeleriniz ve düşüncelerinizden ötürü teşekkürler. 😇
  2. @HÖK

Hayırlısı olsun be😁
  3. @HÖK

Şu vatan bilgisayarın olduğu link mi? Ve bende zaten bunu diyordum daha bu sabah (5-6)civarı baktığımda stokta vardı ama bi uyandım ki sömürülmüş.🤣
  4. @HÖK

Vallahi bize de bırakaydınız da bizde alaydık 🤣
  5. @HÖK

Bence eğer ben yanlış görmüyorsam Link atayım bi bakın bence🤷🏻‍♂️ 1586569625 Yani taş paylaşın bütçem 6500₺ 1586569836 Önerilerinize açığım, şimdiden teşekkürler.
  6. @HÖK

Haklısınız yani Vatan Bilgisayar genelde yüksek fiyatlar var ama şöyle de bi durum var ekran kartı fiyata göre baya iyi yani(ASUS GeForce DUAL RTX2060 EVO 6GB GDDR6 ) ve normal fiyatı 3500-4000₺ arası değişiyor. Normalde kasanın tüm bileşenleri yani (eklenmesi gereken birkaç parça dahil...
  7. @HÖK

Herkese selamlar, uzun bi zamandır Donanım Arşivi youtube sayfasına aboneyim . Uzun zamandır bilgisayarım yok(12-13 sene🤦‍♂️) ve videolar sayesinde eksik kaldığım çoğu konuyu videolar sayesinde öğrendim ve eski bildiğim bilgileri de tazeledim .Kasa toplamalayı düşünüyorum tabii ki bilgisayar...
Top Bottom