Neler Yeni

Vatan Bilgisayar Oem hazır kasayı almayı düşünmeli miyim?

@HÖK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Hacı Özcan KAYA
Instagram
ozcnnkayaa
Steam
Marcellus
Herkese selamlar, uzun bi zamandır Donanım Arşivi youtube sayfasına aboneyim . Uzun zamandır bilgisayarım yok(12-13 sene🤦‍♂️) ve videolar sayesinde eksik kaldığım çoğu konuyu videolar sayesinde öğrendim ve eski bildiğim bilgileri de tazeledim .Kasa toplamalayı düşünüyorum tabii ki bilgisayar bileşenlerini ayrı ayrı almak çok masraflı. Bu aralar yeni gördüğüm çok avantajlı olarak Vatan bilgisayarda normalde ayrı ayrı toplasan 10.000 ₺ ye yakın bi bilgisayar vardı ama çok daha uygun bi fiyata alma fırsatı sunulmuş. Bu konuda sizlerin fikri ne olur?

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
Vatan bilgisayardan genel olarak çok uyguna sistem olmuyor. Bütçenizi belirtirseniz size en uygun bilgisayarı toplayabiliriz ya da bütçenize uygun bir hazır sistem bulabiliriz.

Batuhan5356

80+ Silver
Herkese selamlar, uzun bi zamandır Donanım Arşivi youtube sayfasına aboneyim . Uzun zamandır bilgisayarım yok(12-13 sene🤦‍♂️) ve videolar sayesinde eksik kaldığım çoğu konuyu videolar sayesinde öğrendim ve eski bildiğim bilgileri de tazeledim .Kasa toplamalayı düşünüyorum tabii ki bilgisayar bileşenlerini ayrı ayrı almak çok masraflı. Bu aralar yeni gördüğüm çok avantajlı olarak Vatan bilgisayarda normalde ayrı ayrı toplasan 10.000 ₺ ye yakın bi bilgisayar vardı ama çok daha uygun bi fiyata alma fırsatı sunulmuş. Bu konuda sizlerin fikri ne olur?
alınmaz

Çınar Yaşar

80+ Gold
Vatan Bilgisayar genelde daha pahalı sattığı için alınmaz, bence şuan alma

@HÖK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Hacı Özcan KAYA
Instagram
ozcnnkayaa
Steam
Marcellus
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vatan bilgisayardan genel olarak çok uyguna sistem olmuyor. Bütçenizi belirtirseniz size en uygun bilgisayarı toplayabiliriz ya da bütçenize uygun bir hazır sistem bulabiliriz.
Haklısınız yani Vatan Bilgisayar genelde yüksek fiyatlar var ama şöyle de bi durum var ekran kartı fiyata göre baya iyi yani(ASUS GeForce DUAL RTX2060 EVO 6GB GDDR6 ) ve normal fiyatı 3500-4000₺ arası değişiyor. Normalde kasanın tüm bileşenleri yani (eklenmesi gereken birkaç parça dahil olarak ) 9000₺ yi geçiyor ama 6242₺ olarak gayet iyi parçalar var yada benim mi atladığım bi durum var 🤷🏻‍♂️?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nedenini kısaca yazar mısınız?

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
Vatan bilgisayarda fiyat politikası biraz saçma olduğu için "normal" fiyatı çok fazla çıkabilir ama arada aslında o kadar fark yok. Dediğim gibi bütçenizi belirtirseniz yardımcı olmaya çalışırız.

@HÖK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Hacı Özcan KAYA
Instagram
ozcnnkayaa
Steam
Marcellus
Vatan Bilgisayar genelde daha pahalı sattığı için alınmaz, bence şuan alma
Bence eğer ben yanlış görmüyorsam
Link atayım bi bakın bence🤷🏻‍♂️

Vatan bilgisayarda fiyat politikası biraz saçma olduğu için "normal" fiyatı çok fazla çıkabilir ama arada aslında o kadar fark yok. Dediğim gibi bütçenizi belirtirseniz yardımcı olmaya çalışırız.
Yani taş paylaşın bütçem 6500₺

Bence eğer ben yanlış görmüyorsam
Link atayım bi bakın bence🤷🏻‍♂️

Yani taş paylaşın bütçem 6500₺
Önerilerinize açığım, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
Ram'lerden 2 adet alırsınız. Bu şekilde bir sistem ortaya çıkartabildim. Değerlendirebilirsiniz.

@HÖK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Hacı Özcan KAYA
Instagram
ozcnnkayaa
Steam
Marcellus
Ram'lerden 2 adet alırsınız. Bu şekilde bir sistem ortaya çıkartabildim. Değerlendirebilirsiniz.
Teşekküler :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
ERHAN BALCI
Facebook
erhanbalci.live
Deneyımleyen bı ınsan olarak kesınlıkle alınabılır dıyebılırım.

ultrAslan

80+ Bronze
Top Bottom