Arama sonuçları: *

1. A

5200 TL ye topladığım sistem iyi midir?

https://www.gaming.gen.tr/urun/5942/modart-pc-ma1-amd-ryzen-5-3500-asus-dual-gtx1660-super-6gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ 6ya çıkabiliyorsan hem asus 1660s hem 16gbram hem m2 ssd anakart da daha iyi
  2. A

6500₺ sistem önerisi

yukarıda attığım sisteme bakabilirsin ssd okuma yazma hızı daha yüksek anakart 4 ram slotlu daha güncel arada 70 tl fark var sadece
  3. A

6500₺ sistem önerisi

ben de bunu almayı düşünüyorum
  4. A

5000-5500 TL arası sistem

zaten ileriye dönük bir pc olmadığı için parçaları olabildiğince güncel modellerden seçeyim dedim o yüzden r5 seçmiştim Kasa da mecbur hazır sistem olduğu için her şeyi seçemiyorsun hava akışının pek iyi olmadığı belli oluyor 😄
  5. A

5000-5500 TL arası sistem

Bu fiyat aralığında bir sistem toplamak istiyorum bir tanıdık için. Hazır sistemlerdeki parçaları değiştirerek toplamak en mantıklısı geldi. Şöyle bir şey topladım nasıl sizce bu fiyata. Modifiye ettiğim sistem bu Parçalar Biraz daha güncel olsun diye bunları ekledim Bir tane de aynı Ram'dan...
  6. A

9.200 TL ye Monitör Dahil sistem önerebilir misiniz

yanlıs yazmısım 16 gb ram var 2x8
  7. A

9.200 TL ye Monitör Dahil sistem önerebilir misiniz

DA2 sistem böyle 7500 tl tutuyor 1700 TL'ye de AOC 24G2U alırsan tam 9200 TL'ye geliyor Ben tüm parçaları tek tek topladım İncehesap gaming gecesi indirimleri falan kovalayarak daha dün kurdum bilgisayarı bu da 7400 tuttu
  8. A

Yeni toplanmış sistemde yapılacak test önerileri

saolasın. inşallah dostum saolasın bakıyorum
  9. A

Yeni toplanmış sistemde yapılacak test önerileri

Herkese iyi geceler., Yeni sistem topladım. Sadece driverları kurdum. İşlemci ekran kartı vs. hangi test programlarını indirip denemeliyim?
  10. A

R5 3600x ve Rtx2060 lı sistem tavsiye

Sıkıntı yok dostum zaten benim bu sistemi toplamama en az 1 ay daha var ne zaman müsait olursan fikirlerini yazabilirsin :D anlayanlardan fikir almak için konu açayım dedim 2 tane M2 slotu var. Ssd Ram o kadar çok takmıyorum onlar kolay güncellenebilen değişebilen parçalar. Ama gpu cpu ana...
  11. A

M2 ssdyi İncehesap indirimlerinden aldım. hazır sistem alsam da kendim tek tek parça toplasam da ssd her türlü eklenir diye o yüzden onun geri dönüşü yok benim için. Sitedeki Hazır sistemler üzerinden edit yaptığım için başka bir sistem üzerinde özelleştirme yapıp psu değiştirilebilir. psu'suz...
  12. A

İŞLEMCİ: AMD Ryzen 5 3600X Soket AM4 MPK İşlemci EKRAN KARTI: Asus DUAL-RTX2060S-O8G-EVO-V2 GeForce RTX 2060S O8GB GDDR6 256Bit Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı ANA KART: Asus TUF B450M-Pro Gaming Soket AM4 DDR4 Gaming Anakart BELLEK : Team T-Force Vulcan TUF Yellow 16GB (2x8GB) DDR4 3600MHz...
Top Bottom