Arama sonuçları: *

1. Akhiore

sistemi alıyoruz varmıdır öneriniz?

Pahalı ama karar sizin tabi
  2. Akhiore

30k-35 k arası hazır sistem tavsiyesi

Güzel birşeyler gelme ihtimali var gibi ama firma sahibi gelip demedikçe ortada kesin bir şey yok bekleyip göreceğiz
  3. Akhiore

Genelde oluyor bilgisayar inceleme kanallarıyla ortaklaşa çıkarıyorlar genelde
  4. Akhiore

Kasım ayında tam olarak 11 kasımda 11.11 indirimleri oluyor ve ayrıca 29 kasımda kara cuma oluyor. Şu anki bütćene 3.000 TL veya 4.000 TL ekleyebilirsen bu tarihlerde RTX 4070 SUPER ekran kartına sahip bir bilgisayar alabilirsin 39.000 TL civarı yeterli olacaktır
  5. Akhiore

Kasım ayına kadar bekleyebilirsen 4070 süper belki alabilirsin ama bütçeyi 3,4k artırman gerkebilir. 4060ti için bu bütçe fazla bile kalıyor. Bende alacağım sistem kasım ayını bekliyorum. Pc hocasını takip edebilirsin bu ay 4 tane felan sistrm yapacakmış
  6. Akhiore

AMD R5 7500 F - RTX 4070 - EKRAN KARTLI VE İŞLEMCİLİ SİSTEM BU FİYATA ALINIR MI

Evet +1069tl ekleyenden bahsediyorum. Kasımı beklersen bu sistem 35k ya fln glr tahminimce çok bi fiyat düşüşü olacaģını sanmıyorum ben emin değilim ama ben bekleme kararı aldım belki parça kaliteleri fln değişir benim tahminim msla 37k ya 32 gb ramli fln gelir diye tahminlerim. Beklersen belki...
  7. Akhiore

AMD R5 7500 F - RTX 4070 - EKRAN KARTLI VE İŞLEMCİLİ SİSTEM BU FİYATA ALINIR MI

2k Monitörde oynayacaksan darboğaz olmaz bu sistem bu zamanlarda gelen en güzel sistemlerden sayılır kasım ayını beklemeyeceksen alabilirsin. Anakartı da yükseltmeni ben gelecek için tavsiye ederim 2x m2 slotu var gelecekte depolama için m2 ekleyebilirsin.
  8. Akhiore

Beyaz kasa dizmek para israfı mı sizce ?

Ekran kartı bekliyeceksen bence kasım da toplarsın bazen beyaz parçalar daha ucuza bile geliyor sadece hergün takip etmen lazım zaten şeçtiğin şeylerin siyahları bile pahalı bence para israfı değil ama paran varsa Ben beyaz kasa dizecek olsam full NZXT dizerdim eskiden vardı kasam cok guzeldi 🥲
  9. Akhiore

43000 TL Bütçeye Sistem Toplama

Aynen biraz idare ederim 1080 le sonra 144hz bi 2k düşünüyorum
  10. Akhiore

Yok alırsam en erken 4,5 ay sonra alabileceğim onu
  11. Akhiore

Altakinde markalara takıldım ben bi tek palit almak sıkıntı yaratırsa diye
  12. Akhiore

Eveet önceki konuda oylama sonucu karara varıldı fakat 4070 süper li bir sistem alınacak ama o şanslı sistem hangisi sizlerle birlikte onu bulmak isterim bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. NOT: Acelem yok sayılır 2 aya kadar (kasım 11.11 felan) bekleyebilirim fakat 4070 süperli bi...
  13. Akhiore

🤔Hey sen tarafını seç (PC)

10k eklemem lazım 10k yı babamdan borç alabilirim sonuçta borç olunca bi şekilde òdeniyor
  14. Akhiore

7500f olan şu an baktıklarım arasında mantıklı olan gibi ama anakart değişmesi gerekiyor benim için 2 tane m2 slotu önemli birde ram kısmında cl ler yüksek geldi açıkçası 2.el de satılırmı bilemedim satıp yeni ram almak gerekir gibi 1726121025 40k ya çözülüyorda biraz eksiklerini tamamlayınca...
  15. Akhiore

Benim kararsızlığım asıl şey yönünde adobe programları ya da iş için genelde nvidia öneriyorlar 1.yi alırsam onları yapamamaktan korkuyorum çok bilgili değilim ama o programları öğrenmek istiyorum ilerde işime yarayabilir gibi amd de nedense adobe(iş) programları için çoğu kişi sıcak bakmıyor gibi
  16. Akhiore

3 seçenekten size en mantıklı gelen hangisi 1.PC hocasının bu sistemini ram ve sıvı soğutma takarak al https://www.gaming.gen.tr/urun/523397/pc-hocasi-gg9-amd-ryzen-5-7600-tray-asus-dual-radeon-rx-7700-xt-oc-12gb-16gb-ram-512gb-m-2-ssd-sistem-tavsiyesi-gameraider-xxl-mouse-pad-hediyeli/...
  17. Akhiore

Bu parçalar sizce bu fiyata nasıl

Onlara da bakmaya başladım imzanızda görünce aklıma geldi de onda apexi klavye mouse la oynayabiliyor muyuz acaba daha önce hiç konsolum olmadı 1,2 tane 8k ya buldum garantileri bitmişti ama sıkıntı olur mu sizce
  18. Akhiore

Aslında benim asıl amacım sadece apex legends oynamak 60fps felan veren bi bilgisayar almak istemiştim imzamdaki sistemim vardı onu satmak zorunda kaldım. Tv box felan aldım idare etsin diye yerini tutmadı geforce now dan oynayım dedim o da berbat bende dedim tv boxı felan iade edeyim 4,5k ya...
  19. Akhiore

Yanıntınız için teşekkürler 3500,4000 arası Rx6600xt ler var aslında onlardan alıp 1 ay sonra felanda diğer parçaları alabilirim gibi sizce nasıl olur aralarında performans farkı baya var gibi
  20. Akhiore

O şekilde nasıl alınıyor bilgi alabileceğim bir yer var mı daha önce hiç 2.el ürün almadım ama bildiğim ürünü ucuz fiyata koyuyor bende alıyorum bana + sı ürün teslim edilince test edip onaylamam oluyor heralde ancak test edecek güç kaynağım ve ram de bulunmuyor onlarıda alacağım 1710504975...
Top Bottom