Arama sonuçları: *

1. A

topladığım PC nasıl?

eyvallah abi ben de 9400 f i5 1660 ti msi ventus xs den yazıyorum hayırlı olsun
  2. A

topladığım PC nasıl?

beni bile oynatır :))
  3. A

R5 3600 + 1660S bu sistem nasıl?.....

5.8 e topladım vatandanistemediğim şey yok ama babam incehesaba güvenemediği için vatandan aldım en geç cumaya gelir
  4. A

niye ? 1596915949 :D
  5. A

aha bugün msi 1660 gaming x super aldım
  6. A

kardeşim çok iyi ama bana göre galax gibi markalar pek hoş değil
  7. A

2070S + R5 3600'lü Sistem (10542TL) Üstadlar el atın

üstad bir sorum var ince esaptan alınır mı ve pc de sıkıntı çıkarsa kime halledicem incehesabın teknikservisi var mı
  8. A

Parçaları uyumlu mu?

evet ama aynı ssdyi kullanıp sıkıntı çekmeyenleride duydum (kulanıp tecrübe edinip)
  9. A

Parçaları uyumlu mu?

peki psu harici bir bakışta alınır mı bana göre alıınr gözle bakılıyor sonuçta işlemci ekrankartı ramlar iyi
  10. A

Parçaları uyumlu mu?

psu luk br sorun çıkarsa başvurmam işe yararmı önrek 1 elektirik geldi gitti(apartman veya ev kaynaklı olmayan) örnek 2bir parça arızası 2 örneği değerlendirirmisin
  11. A

Parçaları uyumlu mu?

en iyi seçeneğimin bu olduğunu söyliyebilirim itopyada falanda yok zaten vatanda bir tane buldum ama 100tl farkı var ve daha kötü gözükyor 1596799798 peki bir sorun çıktı diyeelim pc de 1 yıl sonra falan ne yapıcağım hani incehesabın teknik servisi var mı
  12. A

Parçaları uyumlu mu?

özelleştirme seçeneklerinde hdd var ama bilemedimher şey ona kayıtlı olucak ya hani hepsnin böyle silinmesi gibi br kronik sorun değildir umarım 1596799524 bir sorum daha var da sence pcyi özelleştirip başka bir kasayı seçsem sağlıklı olur mu?
  13. A

Bayram özel pc aldım sizce fiyatına göre nasıl ?

alayım mı sence bütçem o kadar
  14. A

Parçaları uyumlu mu?

ssd ye kronik sorun dedin ya nasık bir sorun o
  15. A

kronik sorun nasıl birr şey
  16. A

Parçaları uyumlu mu?

teknobiyotik falan diyorlar hiç bilmediğim markalar var gidip onu almak yerinedaha iyi bence
  17. A

bir sorum var benim peki bu pc nasıl https://www.incehesap.com/geforce-espor-pc-warrior-gaming-pc-fiyati-45562/
  18. A

Parçaları uyumlu mu?

bu sistem daha iyi ve fiyat farkı falanda yok bence 1596798442 e bu bütçeye alınacak pc yok o zaman bu pcnin ömrü kaç yıldır sence
  19. A

Parçaları uyumlu mu?

ssdiyi 7 tl fark ile 2tb hdd mi yapayım
  20. A

Parçaları uyumlu mu?

https://www.incehesap.com/geforce-espor-pc-warrior-gaming-pc-fiyati-45562/ Beyler bu pc yi almayı düşünüyorum sizce parçaları özellikle psu watt değeri uyumlu mudur?
Top Bottom