Arama sonuçları: *

1. A

3500 TL ye Yayın İçin Pc Önerisi

walla knıghti bak 300 liralık PC bile açıyor :) Gerçekten herkes bir sistem Öneriyor 4.500 bir sistem topluyor mesela biri aradan biri ssd değiş diyor olmaz diyor başkası başka diyor En son ilk toplanılan PC’n den hiç bir şey kalmayıp hesap 7 bine çıkıyor 😂😂😂 walla bir yardım eden olsun allah...
  2. A

3500 TL ye Yayın İçin Pc Önerisi

Dostum bende 1 haftadır aenin durumundayım PC toplamak istiyorum Cenk knıght online oynuyorum bende yayın açmak video çekmek istiyorum ama malesef bir PC bulamadım bütçem benim de monitör dahil 4.500 sen yapar bulursan memnun kalırsan banada yardım et allah rızası için 😂
  3. A

Almaya değermi toplama PC

Monitör saten outlet ürünü 850 ye philipsin monitör vardı onla değişim olabilir. 1590998264 Arta kalan paraya sistemi geliştirsek
  4. A

Oynayacam sadece nadir pubg:) en yoğun şekilde knıght online oynayacam :) 1590997027 Evet tam net bütçem 4.500 tl walla kafam durdu artık almak ve tahat bir şekilde sorunsuz oynamak istiyorum 1590997060 Ama monitör içinde olması kaydıyla
  5. A

Yorumlarınız için gerçekten teşekkür ederim beynim şuan döndü 😂 oynadığım oyun knıght online ;) çoğu kişi yorumladı sistemi bazı parçaları değişmem için walla anlamıyorum yazın geniş bir şey 4.500 monitör dahil al bu sistemi diyin 😂bu şekilde yardım etseniz
  6. A

Daha sonra param olursa bir adet daha 8 GB RAM alırım sorun değil yani limitim monitör dahil 4.500 kafanda varsa bak bu sisteme göz at bu paraya bu sahan iyi olur diyebildiğin önerirsen çok sevinirim pek anlamıyorum pişmanda olmak istemiyorum :(
  7. A

Merhaba arkadaşlar ben bir arkadaş vasıtasıyla bir PC toplaması için yardım istedim de Foto pek belli olmasada bırakacam Oymadığın oyun Knıght online arada burada video çekmek bu tarz şeyler yapmak istiyorum bazende farklı oyunlar Acaba bu sistem kurtarırmı beni neden bu parçalar bütçem max...
  8. A

Knıght online için toplama PC tavsiyesi lütfen

Daha uygun fiyatlı Öneride bulunabilecek varmı acaba
  9. A

Çok teşekkür ederim hemen bakacam dediklerine 1590840857 Biraz pahalıya geliyor ama 1-2 aya eğer olurda biraz ucuzlarda çok iyi sistem olur
  10. A

Günlük belli etkinlikler mevcut bu etkinliklerden gelen ödüller sayesinde kazanç sağlayabilir etkinlikler girdiğin de harcayacağın zaman max 2 saat Diğer türlü farm olarak düşününce farm +etkinlik günlük 4-5 saat bilemedin 6 saatte aylık masraflar çıkınca 600. Ü geçebilirde altıda olabilir oyun...
  11. A

Uzun yıllardır evet para kazanıyorum ama üstüne düşmeden sosyal hayatımı öldürmeden aylık olarak minumum 300-600 tl arası kazanılabilir Tabi bu kişiden kişiye değişebilir aylık 5 milyar kazananda var bir İtem den 120 milyar kazananda var ve alanda var :) Çoğu hazır sisteme bakıyorum ama...
  12. A

Herkese merhaba arkadaşlar ben uzun yıllardır Knıght online oynamaktayım fakat laptop kullandım çoğu zaman Malesef hiç verim alamadım Artık masaüstü PC toplamak istiyorum ama malum anlamıyorum :) İstediğim PC belirteyim eğer yardımcı olursanız sevinirim ilk olarak bütçem 3.000 4.000 değerinde...
Top Bottom