Neler Yeni

3500 TL ye Yayın İçin Pc Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Muhammed
Merhaba arkadaşlar. Knight Online da yayın yapmaktayım bilgisayarım arızalandı (win10 mavi ekran almaya başladım) ve yenisini toplamam gerekiyor. Sanırım max bütçe bu olucak. Knight Online oynadığım için bütçe yeterli olur diye düşünüyorum yayın yapabilmek için. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

porkos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
berke
Merhaba arkadaşlar. Knight Online da yayın yapmaktayım bilgisayarım arızalandı (win10 mavi ekran almaya başladım) ve yenisini toplamam gerekiyor. Sanırım max bütçe bu olucak. Knight Online oynadığım için bütçe yeterli olur diye düşünüyorum yayın yapabilmek için. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
işlemciyi olabildiğince iyi al yayın yapmak işlemcini zorlar hangi oyun olursa olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Muhammed
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
işlemciyi olabildiğince iyi al yayın yapmak işlemcini zorlar hangi oyun olursa olsun

Açıkcası pek bilgisayar bilgim yok
İ3 4. Nesil işlemci
Asus gtx 750ti (çift fan strix)
8 gb ram
İle yayın yapıyordum bir sıkıntı da olmuyordu fakat bu son zamanlar mavi ekran almaya başladım yayın açsamda açmasamda onun için yardım beklemekteyim pc toplayabilmek için.
Güzel yorumun için teşekkür ederim

Andregeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İbrahim can gök
Dostum bende 1 haftadır aenin durumundayım PC toplamak istiyorum Cenk knıght online oynuyorum bende yayın açmak video çekmek istiyorum ama malesef bir PC bulamadım bütçem benim de monitör dahil 4.500 sen yapar bulursan memnun kalırsan banada yardım et allah rızası için 😂

Doruq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Doruk sarp kaya
Açıkcası pek bilgisayar bilgim yok
İ3 4. Nesil işlemci
Asus gtx 750ti (çift fan strix)
8 gb RAM
İle yayın yapıyordum bir sıkıntı da olmuyordu fakat bu son zamanlar mavi ekran almaya başladım yayın açsamda açmasamda onun için yardım beklemekteyim PC toplayabilmek için.
Güzel yorumun için teşekkür ederim
bu bütçede intel sistem toplamak saçmalık olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Muhammed
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum bende 1 haftadır aenin durumundayım PC toplamak istiyorum Cenk knıght online oynuyorum bende yayın açmak video çekmek istiyorum ama malesef bir PC bulamadım bütçem benim de monitör dahil 4.500 sen yapar bulursan memnun kalırsan banada yardım et allah rızası için 😂
Valla kardeşim işin içinde yayın olmasa 'on board' ile 600₺ lik kasada canavar gibi oynuyorum da :) yayına başladık güzel ilerlerken pc çöktü napıcaz bilmiyoruz:). Bulursam paslaşalım:)

Andregeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İbrahim can gök
Valla kardeşim işin içinde yayın olmasa 'on board' ile 600₺ lik kasada canavar gibi oynuyorum da :) yayına başladık güzel ilerlerken PC çöktü napıcaz bilmiyoruz:). Bulursam paslaşalım:)
walla knıghti bak 300 liralık PC bile açıyor :)
Gerçekten herkes bir sistem Öneriyor 4.500 bir sistem topluyor mesela biri aradan biri ssd değiş diyor olmaz diyor başkası başka diyor
En son ilk toplanılan PC’n den hiç bir şey kalmayıp hesap 7 bine çıkıyor 😂😂😂 walla bir yardım eden olsun allah rızası için yeminle anlamamak ben kadar zor

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Muhammed
İşletim sistemi ile 4300 ü felan görüyor hocam be :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşletim sistemi ile 4300 ü felan buluyor hocam be :(

walla knıghti bak 300 liralık PC bile açıyor :)
Gerçekten herkes bir sistem Öneriyor 4.500 bir sistem topluyor mesela biri aradan biri SSD değiş diyor olmaz diyor başkası başka diyor
En son ilk toplanılan PC’n den hiç bir şey kalmayıp hesap 7 bine çıkıyor 😂😂😂 walla bir yardım eden olsun allah rızası için yeminle anlamamak ben kadar zor
Ahahaha çok haklısın bu konuda hepimiz bütçemize göre en iyisini arıyoruz. Fikir çokluğu olacaktır ama bilgisayar almak için en yanlış zamanı seçtik sanırım. Yayınlara başlamamış olsam ekran kartsız oyunumu oynamaya devam edip fiyatlar düşünce almayı düşünürdüm fakat yayınlara başladım ve devam etmek istiyorum çok ara vermeden :(

Doruq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Doruk sarp kaya
İşletim sistemi ile 4300 ü felan görüyor hocam be :(

İşletim sistemi ile 4300 ü felan buluyor hocam be :(

Ahahaha çok haklısın bu konuda hepimiz bütçemize göre en iyisini arıyoruz. Fikir çokluğu olacaktır ama bilgisayar almak için en yanlış zamanı seçtik sanırım. Yayınlara başlamamış olsam ekran kartsız oyunumu oynamaya devam edip fiyatlar düşünce almayı düşünürdüm fakat yayınlara başladım ve devam etmek istiyorum çok ara vermeden :(
o kadar para işletim sistemine vermenize gerek yok internet sitelerinde 10tl gibi bir fiyata satıyolar sıkıntısız

Top Bottom