Arama sonuçları: *

1. A

Babamı nasıl ikna edebilirim

Hocam gt740m 2.4ghz lık bı Intel işlemci 4 cekirdek
  2. A

Hocam söyledim ona acıkladım başta okul hayatımı söyledi 1. Dönemden sonra dedi sonra eylülde dedi sonrada 6subat depreminden etkilenmişti dukkanımız yıkılacak dükkan işi belli olsun ondan sonra dedi şimdide zorlasam belki 3 5 güne alabilir fakat 18 yıldır işlettiği dükkan yıkılacağından dolayı...
  3. A

İndirimler ne zamana kadar sürer

Bu ay sonuna kadar kesin sürer fakat devamı belirsiz
  4. A

Adamın beynine işlemiş xd hayırlısıyla PC alabileyim devamı kolay 1718913011 Ya bide kuzenlerimle alakalı bir durum var onlar internet kafeye kaçıyorlar felan hep orada yatıp kalkiyorlar çocukken babamlardan kacip 1718913025 Onunda bı etkisi var
  5. A

Ya zamanında bizim iş yerinde bı usta vardı ben o zmanlar bı oyun oynuyordum hatırlamıyorum ismini sesli sohbet vardı biriyle konuşuyordum fakat arkadaş gibi sonra babama söylüyor oğlun pubg oynuyor yok bağımlısı olur yok oynayan çocuklar kendilerini öldürüyor felan demisti adam o gün bugündür...
  6. A

Oyunlardan kazanılan paraları haram para zannediyor 😮‍💨
  7. A

Hocam ben yarın söyleyecem ona bakalım kabul ederse buraya yazarım
  8. A

Aynısı şuan öyle televizyona bir lafı yok fakat iş PC ye gelince işler cığrından çıkıyor
  9. A

Yaw beni deli eden tarafı bazen uyarmadan modemin fişini çekiyor Max 30 dk oynuyorum sonra gel biraz sosyalles diyor bizle deliriyorum öyle diyince
  10. A

Ya hacı mc de bed wars sunucularinda oynarken silah oyunu diyen adam 1718911817 Fiyatları görse beni ayrı oper
  11. A

Bak bu olabilir bı rdr 2 oynatiriz 😄
  12. A

Arkadaşlar babam biraz değişik bir insan örneğin sinüzitim var basım agirdiginda telefona girdiğim için felan diyor emektar PC de oyun oynayamiyorum onun yanında hemen modemin fişini çekiyor silahlı oyunlara karşı bı düşmanlığı var oynadığımı gördüğü zaman PC yi kapattiriyor discord gibi...
  13. A

Toplama mı hazırmı ?

Klavye ve kulaklıkla ortalama 30 civarı oluyor 22k kasa 5 k monitör 1200 klavye 2k kulaklık Tam 30k tutuyor şuan laptop kullanıyorum mouse um var
  14. A

Toplama mı hazırmı ?

Hocam kasa ortalama 23 24 k civarı olması lazimki monitör alabiliyim
  15. A

Toplama mı hazırmı ?

https://www.gaming.gen.tr/urun/359780/sunrise-4060-amd-ryzen-5-5600-mpk-galax-geforce-rtx-4060-1-click-oc-2x-v2-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ Bu nası hacı 1718530904 İşlemciyi ryzen 7 yapsan çok iyi 23k ya tekabül ediyor ortalama
  16. A

Toplama mı hazırmı ?

Önerin varmı 20k 25 k felan
  17. A

Toplama mı hazırmı ?

Hazır dahamı mantıklı
  18. A

Toplama mı hazırmı ?

Arkadaşlar 30 k bütçem var fakat monitör klavyede dahil olması lazım ortalama 20k civarı kasa arıyorum yani Toplama PC den pek anlamıyorum
Top Bottom