Neler Yeni

Babamı nasıl ikna edebilirim

Aurqxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ergün
zehir olmaması için taktiksel ilerlemen lazım evde ki televizyon yt girebiliosa gözünün önünde sistem toplama videoları izle ''bu ne la'' der açıklarsın 30k param var bende alıyım mı dersin ısrar falan edersin oyunlardan para kazananları bahane edebilirsin kazanmayacak olsan da
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet pc bambaşka bişey gibi geliyo gözlerine diyorum ya 6 yıl ne fırtınalar koptu yeni yeni ses çıkarmıyorlar
Oyunlardan kazanılan paraları haram para zannediyor 😮‍💨

SamiPRE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Sami Yusuf Aksu
Yaw beni deli eden tarafı bazen uyarmadan modemin fişini çekiyor Max 30 dk oynuyorum sonra gel biraz sosyalles diyor bizle deliriyorum öyle diyince
Peki neden silahlı oyunlara karşı neden ön yargılı silahla ilgili bir tramvası mı var acaba

Aurqxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ergün
Peki neden silahlı oyunlara karşı neden ön yargılı silahla ilgili bir tramvası mı var acaba
Ya zamanında bizim iş yerinde bı usta vardı ben o zmanlar bı oyun oynuyordum hatırlamıyorum ismini sesli sohbet vardı biriyle konuşuyordum fakat arkadaş gibi sonra babama söylüyor oğlun pubg oynuyor yok bağımlısı olur yok oynayan çocuklar kendilerini öldürüyor felan demisti adam o gün bugündür izin vermiyor öyle oyunlara

Ya zamanında bizim iş yerinde bı usta vardı ben o zmanlar bı oyun oynuyordum hatırlamıyorum ismini sesli sohbet vardı biriyle konuşuyordum fakat arkadaş gibi sonra babama söylüyor oğlun pubg oynuyor yok bağımlısı olur yok oynayan çocuklar kendilerini öldürüyor felan demisti adam o gün bugündür izin vermiyor öyle oyunlara
Usta bide 60 yaşını geçmişti çok ihitiyar bı insandi

4060fetişlidinazor

80+ Bronze

geleneksel medya ve zararları izletip dururlarsa millete mavi balina zart zurt anlatcan kardeşim işte babana zararsız dicen oyundan kendime zarar vercek kadar ahmak değilim dicen 65 yaşında ki kulaktan dolma bilgilerle böyle şeyler söyledi diye inanma dicen bana inan babacım dicen bitti gitti :D

SamiPRE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Sami Yusuf Aksu

Bende babanın silahla alakalı bir tramvası var sanıyordum

Aurqxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ergün
geleneksel medya ve zararları izletip dururlarsa millete mavi balina zart zurt anlatcan kardeşim işte babana zararsız dicen oyundan kendime zarar vercek kadar ahmak değilim dicen 65 yaşında ki kulaktan dolma bilgilerle böyle şeyler söyledi diye inanma dicen bana inan babacım dicen bitti gitti :D
Adamın beynine işlemiş xd hayırlısıyla PC alabileyim devamı kolay

Bende babanın silahla alakalı bir tramvası var sanıyordum
Ya bide kuzenlerimle alakalı bir durum var onlar internet kafeye kaçıyorlar felan hep orada yatıp kalkiyorlar çocukken babamlardan kacip

Onunda bı etkisi var

SamiPRE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Sami Yusuf Aksu
Mavi balina gerçek miydi peki hep oynamak istemiştim ama hiç bulamamıştım

Aurqxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ergün
tamamdır şansın yaver gider umarım
Hocam söyledim ona acıkladım başta okul hayatımı söyledi 1. Dönemden sonra dedi sonra eylülde dedi sonrada 6subat depreminden etkilenmişti dukkanımız yıkılacak dükkan işi belli olsun ondan sonra dedi şimdide zorlasam belki 3 5 güne alabilir fakat 18 yıldır işlettiği dükkan yıkılacağından dolayı üstüne gitmek istemiyorum

Top Bottom