Arama sonuçları: *

1. B

Rtx 3060 lı sistem isteyenlere tavsiye

10600 la kullanılabilir darboğaz olucağını düşünmüyorum 10400f ile darboğaz yapar 1617959664 Evet anakartta değişmesi lazım
  2. B

Rtx 3060 lı sistem isteyenlere tavsiye

https://www.gamegaraj.com/urun/delta-5t10-rtx3060/ İslemciyi yükseltip ekran kartınıda yine palit yapıp oc olmayan versiyonunu alırsanız 12 yi biraz geçiyor ama iyi bir sistem olur diye düşünüyorum almak isteyenler bakabilirler
  3. B

Abdullah kardeşimizin yeni sisteminde sorun yaşayanlar

Konu açtım arıza olduğuna dair kimse bakmıyor
  4. B

Araştırdım zaten hazır sistemlerde iade olmuyor iki kere aradım incehesabı sizden kaynaklı bir problem iade etmek zorundasınız diye öyle bisey yok diyo hazırsistemi alıpta iade eden var mı aranızda
  5. B

İncehesap kendisi yolladı kargo sirketi sokmadı araya kargoda soeun varsa bu zaten incehesapın problemi benim değil neyse yarın veriyimde kargoya 1614187328 Etmiyolar 1614187404 Neden iade kabul edilmiyor onu hiç anlamadım zaten
  6. B

Sende neyi savunuyosun allah aşkına bana gelen bilgisayarda çalışmadı mesela test yapılıp yollansa böyle problem olmaz
  7. B

SİSTEM TOPLAMA SİTE ÖNERİSİ

Gamegaraj uygundu su an cok pahali alınmaz 6000 lik 1660 super li sistem 7000 olmus ucmuslar
  8. B

6k ya toplanabilicek pc

En fazla 6000 tl ye monitör dahil olmayan sistem
  9. B

Gamegaraj fiyatlar uçmuş

6000 e 1660 super li sistem alicaktim 7000 lere çıkmış
  10. B

6000tl toplama pc öneri

Olmayan sistemi öneriyosunuz 1612361850 İtopyada vok gamehero sistem var bakabilirsin
  11. B

Yeni Sistem Mi Geliyor

Bence 1660 super den sonra tekrardan amd kartlı bir sistem gelebilir rx 5600xt li fiyat performans
  12. B

Yeni Sistem Mi Geliyor

Donanım arşivinin storysinde gördüm ne zaman gelir sizce
Top Bottom