Neler Yeni

Abdullah kardeşimizin yeni sisteminde sorun yaşayanlar

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Batuhan
Nasıl iade etmezler ya senin satış sözleşmende de yazıyor zaten bence biraz araştır hukuksal olarak da yollara başvurabilirsin
Araştırdım zaten hazır sistemlerde iade olmuyor iki kere aradım incehesabı sizden kaynaklı bir problem iade etmek zorundasınız diye öyle bisey yok diyo hazırsistemi alıpta iade eden var mı aranızda

Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
mustafa zabun
Araştırdım zaten hazır sistemlerde iade olmuyor iki kere aradım incehesabı sizden kaynaklı bir problem iade etmek zorundasınız diye öyle bisey yok diyo hazırsistemi alıpta iade eden var mı aranızda
Direk konu olarak aç istersen

Buğrahan Mert

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,279
İsim
Kazım Buğrahan Mert
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Emre
İnternetten satılan ürünlerin (bazı özel ürünler dışında) 14 gün iade hakkı koşulsuz ve şartsız vardır. İade almayan firmaları faturanız ile birlikte tüketici hakem heyetine başvurarak iade edebilirsiniz. Süreç uzun sürsede sizin tarafınızda olacaklar

Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
mustafa zabun

Ekler

• 516CE189-86E3-4C00-B0D2-201C7F838A4F.png
    516CE189-86E3-4C00-B0D2-201C7F838A4F.png
    639.3 KB · Hit: 29

rtx 3090

80+ Silver
İncehesap kendisi yolladı kargo sirketi sokmadı araya kargoda soeun varsa bu zaten incehesapın problemi benim değil neyse yarın veriyimde kargoya

Mesaj otomatik birleştirildi:

Etmiyolar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neden iade kabul edilmiyor onu hiç anlamadım zaten
Etmek zorundalar

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Dünyada minimum RMA oranı %2 olarak kabul edilir bu oranı hesaba katarsak 3 günde 1250 adet satılan sistemden min. 25 adet arızalı sistem bekliyorum. Elektronik ürün alıyorsunuz seçmece karpuz değil önemli olan satış sonrası destek. Her sistem sonrası birkaç arkadaşta sorun çıkınca yeni sistemde sorun yaşayanlar gibi başlık görmekten usandım. 8 yıldır sektördeyim daha bir sistemden memnun kalınca memnun kaldım diye konu açanı görmedim foruma neden konu açılır bunu çözemediyseniz dünkü bebeymişim gibi konular ve konu başlıkları atmayınız.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom