Arama sonuçları: *

1. Dawn

Yeni sistemi bana alabilicek?

6 aydır Abdullah abinin sistemlerden bi tane alamadım ya böyle bi şans olamaz az farkla verse alırdım
  2. Dawn

10000 TL MONİTÖR DAHİL SİSTEM ÖNERİSİ

5 6 aydır çıkan sistemlerin hiç birisini alamadım alamıyorum ya hepsini vaktinde almaya çalıştım ama alamadım piyasada yükseliyor sürekli
  3. Dawn

İstanbul
  4. Dawn

Olmadı daha konuşmalar var arada
  5. Dawn

Arkadaşlar üyeliğim tutmuyor yeni sistemi bana alabilecek varmı ? :(
  6. Dawn

Vatan Bilgisayar’dan 15.499 TL Sistem Aldım

Daha iyisi alınabilirdi o fiyata diye düşünüyorum
  7. Dawn

İşlemci ve Ram Değişeceğim

Arkadaşlar işlemci ve RAM almak istiyorum bilgisayarıma 2000TL bütçem var ve oyun için değil iş için kullanıyorum render alıyorum Adobe programlarının hepsini kullanıyorum. Eğer güvendiğiniz bir firma ve bu fiyat aralığında varsa bildiğiniz yer atarsanız sevinirim. Sistemim; Ryzen 3 1200. ASUS...
  8. Dawn

8 bin tl monitör dahil sistem önerisi

https://www.itopya.com/teknoking-amd-ryzen-2700x-gigabyte-rtx-2060-oc-6gb-gddr6-16gb-dd4-240gb-ssd-1tb-disk-gaming-bilgisayar/ yanına bide monitor alırsın
  9. Dawn

V2.5 Perfonmans Düşüklüğü

yav öyle bir şey olsa ısınır ısınmıyor diyorum 1586901179 @Abdullah Hacıgül abi gözünü seveyim bak 1586901180 @Abdullah Hacıgül abi gözünü seveyim bak
  10. Dawn

Photoshop ve İllustatör için ekran kartı ve işlemci önerisi

Başlıktaki gibi photoshop ve İllustatör için ekran kartı ve işlemci önerisi istiyorum çok uçuk fiyatlar olmasını istemiyorum teşekkür ederim
  11. Dawn

Just cause 3 te de aynı sorun var lolde de dying lightta da
  12. Dawn

Peki önceden olmayan şey niye şimdi oluyo
  13. Dawn

Niye oluyo o zaman .d
  14. Dawn

Cpu yükleniyo gpu değil cpu çok kullanım varken gpu nerdeyse hiç çalışmıyor gibi
  15. Dawn

AMD Ryzen 3 R3 1200 Soket AM4 3.1GHz 8MB Önbellek 65W 4 Çekirdek İşlemci - ASUS PRIME A320M-R AMD A320 Soket AM4 DDR4 2933Hz (OC) VGA HDMI Anakart - CORSAIR 8GB DDR4 2400MHz CL16 Kırmızı Vengeance Single Kit Ram - ASUS Radeon RX560 O4G EVO 4GB GDDR5 128Bit DX12 AMD Ekran Kartı - Power Boost...
  16. Dawn

V2.5 işte
  17. Dawn

@Abdullah Hacıgül abi sen yardım et bari gözünü seveyim
  18. Dawn

genelde sıcaklığı 40 küsürlerde ve boşta oldugu halde sürekli inip inip çıkıyor mesela 0 oluyor sonra 40 a çıkıyo 20 ye iniyo bidaha artıyo oyun içinde ise genelde 40 civarı kullanıyor
  19. Dawn

3200G APU Sistem Sizce Nasıl?

https://www.itopya.com/boost-rgb-apu32-amd-ryzen-3-3200g-8gb-ddr4-480gb-ssd-gaming-bilgisayar/ burda rami dual kit seçin monitörü de istediğinizi alın istediğiniz gibi bir sistem elde edersiniz
  20. Dawn

3200G APU Sistem Sizce Nasıl?

İyidir ama rami dual kit yapman lazım
Top Bottom