Arama sonuçları: *

1. E

Bilgisayar mavi ekran hatası

Merhaba, Son 1 haftadır bilgisayarım mavi ekran hatası veriyor. Fakat oyuna girince hiçbir şekilde mavi ekran vermiyor, sadece operada vs. gezinirken veriyor. Ben de şu an çözüm olarak arkada bi tane oyun açıp windowsta öyle geziniyorum. Windows güncellemesini henüz yapamadım malum mavi ekran...
  2. E

4000 TL Bütçem var monitör ve kasa önerebilir misiniz

Kasadan kastım bilgisayar arkadaşlar yanlış anlaşılmasın. Bir de 1000tl monitöre verecek gücüm yok maalesef.650TL civarı verebiliyorum
  3. E

4000 TL Bütçem var monitör ve kasa önerebilir misiniz

4000TL Bütçem var. Monitör + Kasa önerebilir misiniz? CSGO,GTA V,Farming simulator gibi oyunlar oynuyorum. Şimdiden herkese teşekkürler
  4. E

Bilgisayarımda gamepower PSU var napmalıyım

Bunun için akım korumalı priz düşünüyorum. Nasıl olsa alacaktım. PSU şu an duracak param olmadığı için. Var mı akım korumalı priz'e önerin? en az 2 metre civarı bulabilirsen çok güzel olur şimdiden teşekkürler
  5. E

1.5 metre biraz küçük geliyor da sana zahmet biraz daha büyüğünü gösterebilir misin? Bu arada şimdiden teşekkürler
  6. E

Şu anlık fazla bütçem yok fakat akım korumalı priz alabilirim. Biraz uzun olacak şekilde akım korumalı priz önerebilir misiniz?
  7. E

Arkadaşlar öncelikle herkese günaydın. Yaklaşık 2 ay önce incehesaptan PCH F CLASS 1.2 aldım. Kasa gamepower kasası ve PSU'da gamepower. Bazı arkadaşlarım bana gamepower psuların C4 görevi gördüğünü söyledi Elektrik ani git gel yaparsa PSU patlayabilir vs. dediler. Bu durumda napmam gerekir...
  8. E

İncehesap güvenilir mi?

Havale yaparak sipariş ettim.Cuma akşamı havale yaptım.Cumartesi saat 11 gibi ödemeniz alındı mesajı geldi
  9. E

İncehesap güvenilir mi?

Sanırım sen incehesaptan kasa aldın ve onu iade edip teknobiyotikden pc alıyosun. İaden kaç gün içinde gerçekleşti?
  10. E

İncehesap güvenilir mi?

Güvenilir mi peki?
  11. E

İncehesap güvenilir mi?

Sen ne zaman sipariş etmiştin? Ve nerede oturuyorsun.Yanılmıyorsam incehesap istanbul civarlarındaydı da ondan sordum
  12. E

İncehesap güvenilir mi?

17günde gelmesi çok da kötü değil ama neden güvenilir değil? Yani çoğu youtuber oradan sistem toplayıp bizlere sunuyor
  13. E

İncehesap güvenilir mi?

Merhaba, İncehesap üzerinden bu cuma günü (akşam 22:19da) 7400TL'ye monitör+hazır toplama pc sipariş ettim.(Gaming gecesinden değil) Geçen sene de SSD ve ekran kartı sipariş etmiştim.Sıkıntısız bir şekilde gelmişlerdi. SSD birkaç gün sonra bozuldu fakat onlara geri yolladım 15 gün sonra da bana...
  14. E

Masaüstü mü laptop mu

Şöyle söyliyim laptop ile çok ağır oyunlar oynamam battlefield gibi.Maximum GTA V Genel olarak edit tasarım işleri için alıcam ama bu laptoplar kendi kendine bozuluyor ve garantisi bitince parayla yaptırma durumu ortaya çıkıyor.Ondan dolayı da masaüstü düşündüm.Masaüstü alırsamda yanımda...
  15. E

Masaüstü mü laptop mu

Arkadaşlar selamlar Bu sene lise 2. sınıfa geçtim Halihazırda evde 1 tane masaüstü bilgisayarım var orta seviye.Fakat onu kardeşime vermeyi düşünüyorum ve kendime de yeni bir bilgisayar almayı düşünüyorum İkilemde kaldım Laptop mu alsam yoksa masaüstü mü alsam diye 8000tl bütçem var.Genelde...
  16. E

7500tl bütçe ile monitör + masaüstü lazım

Arkadaşlar selamlar Laptop yerine masaüstü almaya karar verdim. 7500TL Bütçem var.Bu 7500 tl ile bana güzel bir bilgisayar ve büyük bir 1ms monitör lazım 6000tl pc 1500 tl monitör düşündüm ama bilemiyorum piyasa nasıl Donanım arşivinin videolarına bakamadım da böyle bir pc varsa link atarsanız...
Top Bottom