Arama sonuçları: *

1. F

Renk işleme, render ve photoshop lütfen fikir verin.

Arkadaşlar. Sinema televizyon mezunuyum. Bilgisayarı güncelleyeceğim. Render ve photshop ya da renk işlemek için bilgisayar tavsiyenizi lütfen paylaşın. Kasa toplayacağım. Limit 5000-6000 arası olması gerekiyor. Fikirleriniz için şimdiden teşekkürler.
  2. F

Ekran kartı takmasam olur mu ?

evet aklımda o var işlemci en uygun o bence de hatta bir tane daha var daha ucuz 200 lira
  3. F

anakartlarda ekran kartı özelliği var ise ne yazıyor onu söyler misin ? Anakart bakarken dikkate alırım olmazsa.
  4. F

Dostlarım ön muhasebe ve müzik çalacak dükkan için pc topluyorum en ucuz ne şekilde olursa. Bu dahili ekran kartları oluyor ya anakartta onlar işimi görür mü ? Ya da eskiden böyleydi halen de geçerli mi anakartlarda dahili görüntü bağdaştırıcısı oluyor dimi ?
  5. F

Bu Sistem Sizce Nasıl ?

Ortalamanın üstü bir sistem fakat PC boş yatırma o sistem Overclock sistem güzel bir sıvı soğutma al derim.
  6. F

Hangi pc daha iyi

3AD işlemci 1600 AF yaparsan tamamdır.
  7. F

Sistemin Son Hali

Bütçene bağlı iyi olup olmaması tabi fakat genel anlamda 1080P oyunlarda Ultra graphic 100 üzeri fps alabilirsin. ( Tomb Rider ve warzone belki zorlar )
  8. F

İncehesap Cuma indirimleri

Şey sorucam size mesele ben 2 tane ürün alıcam bunları önceden sepete eklesem indirim gelince sepetteki fiyat da direk düşer mi ? ikisinide aynı anda alayım?
  9. F

Arkadaşlar görüşleriniz ile yardımlarınızı rica ediyorum.

Arkadaşlar herkesin önerisi için teşekkür ederim. SSD sorununu en kısa zamanda çözeceğim. Benim içinde işletim sistemi önce olmasını düşünüyordum herkes aynı fikirdeyse sorun yok. 1588417782 Dostlarım bir sorum daha olacak. SSD incelerken SATA değerlerinin de önemli olduğunu gördüm. ASUS B150M-A...
  10. F

Arkadaşlar görüşleriniz ile yardımlarınızı rica ediyorum.

Sistem özelliklerimi paylaşıyorum, İşlemci : Intel(R) Core(TM) i5-6500 CPU @ 3.20GHz 4(CPUs), 3.2GHz Ram : 16 GB Ekran Kartı : Sistemim de SSD yok. Oyunlarda ufak ufak zorlanmaya başladım. Apex, Gears 5 yakında Horizon gelicek ufak ufak sistemi geliştirmeyi düşünüyorum. Sizce şu an için en...
Top Bottom