Arama sonuçları: *

1. HeavyGambit

Bu sistem oyunları oynatır mı?

problem olacağını sanmam, APU sistemlerde ram hızı ve miktarı önemli. İşlemci iyi bir APU sistem için, sadece uygun anakart ve dediğim gibi +3000mhz 8x2 ram olsa iyi olur.
  2. HeavyGambit

8x2 ram takarsan ve yüksek BUS hızı olursa (+3000 mhz) götürür.
  3. HeavyGambit

APU sistemlerde ram çok önemli. Bus hızı yüksek ramler tercih etmenizde fayda var.
  4. HeavyGambit

Darboğaz ile ne kadar kullanabilirim ?

:) 1589796166 Sistem çalışır. Monitörünü anakartta bulunan porta bağlarsın :)
  5. HeavyGambit

7000TL monitörlü ve RTX 2060 ekran kartlı sistem toplama

Yani çok kaliteli olmamakla beraber, ve bütçeyi 226tl kadar aşıyor, ama en yakın böyle bir sistem toplayabildim sana.
  6. HeavyGambit

MAKSİMUM 7000TL HAZIR SİSTEM ÖNERİSİ

Kendim toplayacak olsam, şu şekilde bir şey toplardım 7000₺ bütçe ile: tabii vatan olunca pahalı oluyor....
  7. HeavyGambit

Sizin tercihiniz tabii. Ben AMD'nin kendini GPU kategorisinde hala biraz geliştirmesi gerektiğine inanıyorum. Yine de bahsettiğiniz ekran kartı, beklentinizi karşılayacaktır :)
  8. HeavyGambit

RTX modellerde genel olarak bir yanılgı var. RTX ekran kartları zaten yüksek performans için tasarlandıkları için, standart bir GTX veya AMD serisinde RX ekran kartlarına göre daha yüksek ısılara dayanıklılar. Şu anda Monster Tulpar kullanıyorum, içinde RTX 2060 var, max 70-75 dereceleri...
  9. HeavyGambit

Bu tarz bir şey önerebilirim, açıkçası Ryzen işlemcilerin Intel işlemcilerden daha iyi olduğunu düşünüyorum F/P olarak. Fakat gelelim ki, NVIDIA ekran kartları bence hala AMD'den daha iyi...
Top Bottom