Neler Yeni

7000TL monitörlü ve RTX 2060 ekran kartlı sistem toplama

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kaan Akbaş
merhaba adım Kaan 7000TL bütçem var bir PC toplamak istiyorum ama dolar 7 liraya dayanmışken biraz zor. bu sistemin içinde birde 144hz monitör almak istiyorum ama bi türlü bütçeyi ayarlıyamıyorum lütfen yardım edin.

Berat123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
Berat
Ben sana 6700 tl ye veririm ama monitörsüz.

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,727
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
merhaba adım Kaan 7000TL bütçem var bir PC toplamak istiyorum ama dolar 7 liraya dayanmışken biraz zor. bu sistemin içinde birde 144hz monitör almak istiyorum ama bi türlü bütçeyi ayarlıyamıyorum lütfen yardım edin.
Birkaç hafta sonra alırsan daha iyi fiyatlarda düzelme olabilir yeni donanaımlar da çıkacka.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Deniz Hazırbaş
Yani çok kaliteli olmamakla beraber, ve bütçeyi 226tl kadar aşıyor, ama en yakın böyle bir sistem toplayabildim sana.

Ekler

• sistem.png
    sistem.png
    75 KB · Hit: 51
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kaan Akbaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben sana 6700 TL ye veririm ama monitörsüz.

teşekkürler ama monitörsüz olmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani çok kaliteli olmamakla beraber, ve bütçeyi 226tl kadar aşıyor, ama en yakın böyle bir sistem toplayabildim sana.

ilgin için teşekkürler
HeavyGambit
parçaların vatandan olması zorunlu değil bu arada ram 8 gb ve anakartta en ucuzundan b450m s2h düşünmüştüm ama olmayacak gibi bu yüzden de rtx 2060 ekran kartını tercihimi değiştiriyorum ve bu sisteme,bu bütçeye ne yakıştırırsanız onu tercih edicem bide bu arada ram dual channel 2x8gb olursa sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birkaç hafta sonra alırsan daha iyi fiyatlarda düzelme olabilir yeni donanaımlar da çıkacka.

bu sistemi haziran ortası yada en geç temmuz başı almayı düşünüyorum yani lgs den sonra

Son düzenleme:
Top Bottom