Arama sonuçları: *

1. K

Çözüldü✓ Sizce Neon ZT Almaya Değer Mi?

Bilgisayarimda bu sebepten dolayi bozuldu. Akim koruma prizi alsak problemi cozebilir miyiz?
  2. K

Psuda ne gibi bir sıkıntı olabilir? Açıklayabilir misiniz?
  3. K

Çok teşekkür ederim. Çok heyecanlıyım açıkçası. Uzun zamandir hayalini kuruyordum bilgisayarımın bozulmasiyla son buldu hayalim :D
  4. K

@BERKANY @TahinPekmez Nitro+ yaparak aldım bilgisayarı. Teşekkür ederim ilginiz için.
  5. K

Psu hakkında nasıl bir düşünceniz var?
  6. K

Kesinlikle katılıyorum size ben de simdi o kadar para deger mi diye dusunuyorum. 1658666437 Anakart islemci ve islemci sivi soğutucu ekran kartini nitro+ yaptım. Ramleri de değiştirdim. Gerçekten yüksek bir para değer mi emin degilim. Sadece nitro+ yapıp da alabilirim. Siz ne düşünüyorsunuz?
  7. K

Bir kac bir seyi daha değiştirdim 23.800 e denk geliyor o sekilde alacagim bu bilgisayarı
  8. K

Nitro+ seçeceğim sanirim dostum ekran kartını
  9. K

Çok teşekkür ederim dostum 1658653244 Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum ilginiz için
  10. K

İleride kasayi degistirsem peki
  11. K

Merhabalar. Bilgisayarın bozuldu yaklaşık 2 aydir falan bilgisayarım yok. Ne kadar yaptırmak istesemde eski bir bilgisayardi. Ben de yenisini almaya karar verdim. https://moleculepc.com/pbwp-customization-default/?pid=97453 Sizce bu sistem alınır mı?
Top Bottom