Neler Yeni

Çözüldü✓ Sizce Neon ZT Almaya Değer Mi?

TahinPekmez

80+ Silver
Bir kac bir seyi daha değiştirdim 23.800 e denk geliyor o sekilde alacagim bu bilgisayarı
Bayağı değiştirmişsin. Ömürlük kullan o zaman. 16k olunca da iyi bir sistemdi. Birde o fiyata çıkınca ne kadar değişiklik olacak.yani değer mi o paraya. Ben bilmiyorum sen bir araştır. İsraf olmasın.

• Beğen
Reaksiyonlar: Kato

Kato

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kadir Poyraz
Kesinlikle katılıyorum size ben de simdi o kadar para deger mi diye dusunuyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bayağı değiştirmişsin. Ömürlük kullan o zaman. 16k olunca da iyi bir sistemdi. Birde o fiyata çıkınca ne kadar değişiklik olacak.yani değer mi o paraya. Ben bilmiyorum sen bir araştır. İsraf olmasın.
Anakart islemci ve islemci sivi soğutucu ekran kartini nitro+ yaptım. Ramleri de değiştirdim. Gerçekten yüksek bir para değer mi emin degilim. Sadece nitro+ yapıp da alabilirim. Siz ne düşünüyorsunuz?

denizzrn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Deniz Zeren
Kesinlikle katılıyorum size ben de simdi o kadar para deger mi diye dusunuyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anakart islemci ve islemci sivi soğutucu ekran kartini nitro+ yaptım. Ramleri de değiştirdim. Gerçekten yüksek bir para değer mi emin degilim. Sadece nitro+ yapıp da alabilirim. Siz ne düşünüyorsunuz?
ben 2 gun once sadece ekran kartını nitro + yapıp aldım psu konsuunda biraz düşüncelerim var onuda hallederiz gelince :)

TahinPekmez

80+ Silver
  • Beğen
Reaksiyonlar: Kato

Kato

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kadir Poyraz
Çok teşekkür ederim. Çok heyecanlıyım açıkçası. Uzun zamandir hayalini kuruyordum bilgisayarımın bozulmasiyla son buldu hayalim :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,295
Üyeler
157,057
Son üye
QuarNoss
Top Bottom