Arama sonuçları: *

1. Müslüm Gürses

En fazla 16k Monitörle beraber 3070 Sistem

3080 ve üzerine mi 2 K lazım :DDD
  2. Müslüm Gürses

15000 TL sistem önerisi

İlk önce ekipman almak çok saçma şimdilik kendi klavye mousenle idare et veya ucuz bişey bul sisteme ağırlık ver donanıma zaten çevre birimlerini almak için bolca zamanın olucak bunu herzaman söylüyorum ama dinleyene
  3. Müslüm Gürses

RTX 3070 sistem toplama

En az 750W değil en az 650W kendi sitesinde gereksinim bu olarak yazıyor 650 W
  4. Müslüm Gürses

16bin - 13bin Tl PC toplama

Dostum benimde bütçe bu civarlar 3070 li 2K monitörlü bi sistem yaptım bende
  5. Müslüm Gürses

3200 TL'ye ne yapmalıyım ?

Bütçen düşük xbox series S modeli çıkınca onu alabilirsin 4000 lira fala olur
  6. Müslüm Gürses

Arkadaşlar sizce bu sistem parasını hak ediyormu ?

Hayır çarpan kilidi kapalı yani OC yapılamayacak işlemciye Z serisi Anakart almışssın gerek yok 10700K olsa olabilirdi. Sıvı Soğutucuya gerek yok zaten Overclock yapamayacaksın Kasanı sevmedim SSD ısınıyor diyorlar Samsung 970 tercih et 2070 Super almak yerine 3070 Al hem aynı fiyat hemde...
  7. Müslüm Gürses

17K Sistem Toplama

3080 al.
  8. Müslüm Gürses

Güzel kasa önerisi

@ ahmtnlbrgl ?
  9. Müslüm Gürses

Güzel kasa önerisi

Asus Rog Strix Helios
  10. Müslüm Gürses

Playstation4 mu yoksa pc mi?

Aynen öyle gamepass ultimate hem çevrimiçi oynuyorsun hem ayda 3 4 oyun veriyor hemde gamepass üyeliği ile 100 den fazla oyun oynuyorsun 1599547816 Xbox alması güzel olur geriye uyumluluk oldugu için :)
  11. Müslüm Gürses

Bu PC 2000 TL eder mi? ?

kardeşim al diye demiyorum kıyasla
  12. Müslüm Gürses

Bu PC 2000 TL eder mi? ?

frekans tvnni topladıgına bak
  13. Müslüm Gürses

10K'ya Kadar Sistem Önerisi Olanlar Var Mı? Monitör-Klavye-Mouse Dahil

Sistem önerisi yapamayacağım ama hazır sistem bakarsa iyi olur bütçesine göre,mouse,klavye,hoparlör,kulaklık ilk başta almasın sonradan bütçesi oluştukça alsın ilk başta 20TL lik mouse klavye kullansada olur.Kasanın donanımına ağırlık versin çok daha uzun ömürlü olur zaten bütçe kısıtlı monitör...
  14. Müslüm Gürses

10 000 tl lik sistem

Artık 3070 alınır.
  15. Müslüm Gürses

10 000 tl lik sistem

Aynen ya
  16. Müslüm Gürses

10 000 tl lik sistem

Ya bu konuyu neden birdaha birdaha açıyorsun kötü olmuş dedik berrrbat olmuş dedik çöp dedik parçalar hala aynı soru hala aynı
  17. Müslüm Gürses

bir önerisi olan v

şakamı bu
Top Bottom