Neler Yeni

17K Sistem Toplama

ogmaest

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
onur gök
Selamlar arkadaşlar, Yeni ekran kartlarıyla birlikte bir sistem toplamayı düşünüyorum. Büyük ihtimalle 2080Ti ile benzer performansı gösterecek olan 3080 model ekran kartını tercih edeceğim. Tabii öncelikle çıkması ve testlerinin yapılması sistem toplayacaklar için daha iyi olacaktır fakat açıklamalara göre bahsettiğim kart ile eşdeğer bir performansı daha uyguna sağlıyor olacakmış. Bende bu ekran kartı ile oyun ve grafik tasarım (daha yeni başlayacağım) işleriyle uğraşabileceğim yüksek performanslı bir sistem toplamak niyetindeyim. Sisteme monitör de dahil ve en az 2k, 27 inch ve üzeri, en az 144hz, IPS (Renk kalitesi olarak IPS panele yakın VA da olabilir.) panel olmasını istiyorum. Bana göre bütçemin yüksek olması ve tam olarak sistem parçalarından anlamadığım ve parayı da tabiri caizse çöpe atmamak adına sizlere danışmak istedim. Şuan kullanmış olduğum sistemden bu sisteme sadece 500 GB HDD ekleyebilirim. Buna göre önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:

Müslüm Gürses

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,063
İsim
Mert Gürbüz
Selamlar arkadaşlar, Yeni ekran kartlarıyla birlikte bir sistem toplamayı düşünüyorum. Büyük ihtimalle 2080Ti ile benzer performansı gösterecek olan 3070 model ekran kartını tercih edeceğim. Tabii öncelikle çıkması ve testlerinin yapılması sistem toplayacaklar için daha iyi olacaktır fakat açıklamalara göre bahsettiğim kart ile eşdeğer bir performansı daha uyguna sağlıyor olacakmış. Bende bu ekran kartı ile oyun ve grafik tasarım (daha yeni başlayacağım) işleriyle uğraşabileceğim yüksek performanslı bir sistem toplamak niyetindeyim. Sisteme monitör de dahil ve en az 2k, 27 inch ve üzeri, en az 144hz, IPS (Renk kalitesi olarak IPS panele yakın VA da olabilir.) panel olmasını istiyorum. Bana göre bütçemin yüksek olması ve tam olarak sistem parçalarından anlamadığım ve parayı da tabiri caizse çöpe atmamak adına sizlere danışmak istedim. Şuan kullanmış olduğum sistemden bu sisteme sadece 500 GB HDD ekleyebilirim. Buna göre önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.
3080 al.

ogmaest

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
onur gök
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Düzelttim hocam 3080 ile 3070'i karıştırmışım bahsettiğin kartı yazıcaktım. Teşekkürler.

Top Bottom