Arama sonuçları: *

1. M

E spor cafe sistem tavsiyesi

Nvdia alayım diyorum ekran kartını ya Cs go valorant gibi oyunlarda daha performanslı oluyor gibime geliyo
  2. M

Firma derken direk Asus satmaz mı bize aradaki tedarikçilerde bi para alıyor sonuçta daha uyguna gelir diye düşünüyorum
  3. M

Araştırma yapıyorum şuan kesin ama tarih belli değil
  4. M

İdare et kardeşim boşver 😂
  5. M

50x20000:1000000
  6. M

Adet başına
  7. M

Sizce 3080 ti sistem ile 3060 arasındaki fiyat farkı değer mi

Her bütçeye göre sistem var her kullanım amacına göre de sistem var sen ne için sistem topluyorsun ona göre fikrimi söyliyim
  8. M

Arkadaşlar merhaba ben e spor cafe açmayı düşünüyorum İstanbul’da 50 adetlik kasa ve monitör önerilerinizi bekliyorum. bütçe 20bin tl monitör kasa için. Bir de bir sorum olacak markalardan direk böyle toplu alım yapabilir miyiz bilgisi olan var mı.
  9. M

pc önerisinde bulunur musunuz r5 5600x işlemcili rtx 3060 lı

https://www.gaming.gen.tr/urun/27478/ultima-tuf3060ti-amd-ryzen-5-5600x-asus-rtx-3060-ti-tuf-gaming-v2-oc-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ +1000 koyup bunu alabilirsin bence gayet iyi
  10. M

İ5 10400+5700XT Sistemimi Ne Kadara Satabilirim?

Piyasada yok bildiğim kadarıyla minigcilere sat onlar iyi para verir letgoya koy mesela 5 bin yaz geri dönüşlere bak baktın çok kişi yazıyo 6 bin yap öyle piyasasını öğrenirsin bence yavaş yavaş arttır fiyatı
  11. M

İ5 10400+5700XT Sistemimi Ne Kadara Satabilirim?

Ayrı satmayı düşünürsen ekran kartı hemen gider ama öbür parçalar ölü fiyata verirsen hızlı gider öbür türlü beklersin bence
  12. M

Cs go için sistem önerilerinizi bekliyorum

Bende onu farkettim de neyde 😂
  13. M

Benq e sport 240 hz modeli Almanya’dan hediye gelcek ay sonu 10 bin TL param var diye hepsini kasaya vermeyi düşünmüyorum 240 hz monitörü besleyecek bi kasam olsun yeterli o yüzden bütçe belirtmedim bu arada yanlış biliyorsam düzelt 3000 MHz RAM desteklemiyor 10400f sanırım
  14. M

İlgin için teşekkürler kardeşim 3600 1650 b450 bu üçlüyle sistem kuracam büyük ihtimalle
  15. M

3600 1650 e tamamım anakart RAM falan ne dersin
  16. M

İşlemci tamamdır ozaman 1650 ekran kartı nasıl olur
  17. M

faceit kasıyorum öyle bi ortam oluyorki maçda 4 5 Smoke molotof falan fps diplere inebiliyor 3600 bunları karşılar diyorsan 3600 alalım gereksiz para harcamaya gerek yok 1610395869 Oynadığım ayarlar 1280 1024 orta ayarlarda
  18. M

10bin TL param var ama hepsini kasaya yatırmayı düşünmüyorum arkadaşlar ilginiz için teşekkür ediyorum 3600x işlemci düşündüm ben 240 hz monitör kullanacağım için 300 ün altına düşmesini istemiyorum fps nin 1610395536 İşlemci sanki yetmez bize
  19. M

Herkese iyi forumlar cs go oyunu için bir sistem toplamayı düşünüyorum 240 hz monitörüm var fp olarak en uygun şekilde sistem önerilerinizi bekliyorum.
Top Bottom