Arama sonuçları: *

1. MustafaArıyer

max 3500tl monitör dahil sistem

aynen öyle yapıcak
  2. MustafaArıyer

max 3500tl monitör dahil sistem

Bir arkadaşım sistem toplamak istiyor 3500tlsi varmış monitörde lazımmış (hz önemli değil) bayaadır para biriktiriyordu sonunda bugününe kısmet oldu darısı bana ve benim gibilere
  3. MustafaArıyer

GT 730 için işlemci?

buraya sistem özelliklerini yazmadan bilgi alamazsın şuan ki işlemcin ne soketi ne kaç gb ram var psu ne gibi soruların cevabını ver ki öneri yapsınlar
  4. MustafaArıyer

hangi internet daha iyi

Turknet üzerinden kontrol et önce aga Yapa alt yapın varsa ondan iyi internet kullanamassın
  5. MustafaArıyer

hangi internet daha iyi

Aga yapa alt ypaısı varsa senden kralı yok 100/100e kadar internet alırsın türknettte önce bir sorgula türkneti
  6. MustafaArıyer

60.000 TL ye pc toplama

çocuklarının zamanında bu pc çöp diye adlandırılıcaktır hatta belki 10 yıl sonra çöp diye adlandırılıcak boşver 60bin tllik bir sistemi ne oyun oynayacaksan nelere ihtiyacın var onları belirt sana güzelce yardımcı olalım
  7. MustafaArıyer

sizce hangisi

Bence b550 beklenmeli b550 çıktığında diğer kartlarda ucuzlama olur yinede seçim senin
  8. MustafaArıyer

Mevcut sistem için MBU ve CPU önerisi

anakartı modlamışlar çinli bir firmanın kartı yani bios değiştiremem kesinlikle
  9. MustafaArıyer

Mevcut sistem için MBU ve CPU önerisi

casper mağdurlarına yen bir kişi daha hoş geldin aramıza
  10. MustafaArıyer

1600 AF hakkında

arkadaş sıvı nitrojen kullanıyor olabilir dikkat edin 3600xmiş :D. çok boş yapmış gta5 kaç yıllık oyun eski sistemlerde adam kasmadan oynuyor bu işlemci mi kasıcak. yorumlara baktım bunu alacağınıza i3 9100f filan yazıyor dikkat edin bu arkadaşa ne içiyor bilmiyorum bende istiyorum ne içiyorsa...
  11. MustafaArıyer

KASA İYİ Mİ DÜZELTMEM GERKEN BİŞEYLER VAR MI

ssd yok ben göremedim
  12. MustafaArıyer

Kaç TL Yakar Elektrik ?

Reis bu arada 2. sistemi ne için kullanıyorsun render için mi?
  13. MustafaArıyer

Kaç TL Yakar Elektrik ?

ben hala 2. sistemi almaya çalışıyorum bea 2. sistem nasıl performans olarak oyunlarda filan.
  14. MustafaArıyer

Bu sefer olmuş diyin

Abdullah reis: Ne oluyor kardeşim ne bu tantana ? @Abdullah Hacıgül
  15. MustafaArıyer

1275 TL PC

vay be gözüm yaşardı 5ay öncesine kadar pederden para almaya çalışıyordum r5 1600 alayım diye bir 100 tl koymamıştı alamamıştım işlemci 560tlidi benim 450tlm vardı senin konuna dönücek olursak bekle bence b550 serisi geldi anakart ucuzlar işlemci stok artıkça fiyatı düşer
Top Bottom