Arama sonuçları: *

1. S

SISTEM CALISMIYOR YARDIM EDIN

Kaynak yardımcı olacaktır.
  2. S

SISTEM CALISMIYOR YARDIM EDIN

Kasadan gelen kablo bağlantılarını kontrol edin. Yani güç kablosu reset kablosu vs doğru yere mi takılmış. Bunun haricinde anakart modeliniz nedir kasanız nedir bu detayları konuya ekleyebilir misiniz?
  3. S

1660Tİ OC 6GB vs 1660S

Hocam vatan 12 taksit yapmıyor?
  4. S

1660Tİ OC 6GB vs 1660S

Tercihimi 1660Ti dan yana kullanacağım gibi.
  5. S

1660Tİ OC 6GB vs 1660S

2060 bütçemi çok aşmakta maalesef o kadar çıkamıyorum.
  6. S

1660Tİ OC 6GB vs 1660S

Asus ROG Strix GeForce GTX 1660 Ti OC Gaming 6GB 192Bit GDDR6 (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (ROG-STRIX-GTX1660TI-O6G-GAMING) Gigabyte 6GB GTX1660 SUPER GAMING-OC GV-N166SGAMING-OC-6GD GDDR6
  7. S

1660Tİ OC 6GB vs 1660S

AMD daha önce pek kullanmadım ancak değerlendirebilir, diğer iki tercih arasında sizce hangisi alınmalı?
  8. S

1660Tİ OC 6GB vs 1660S

Merhaba, MSI 1660 Super Gaming X ekran kartımda iki kez coil whine çıkması sebebiyle iade ettim. Yeni bir ekran kartı alacağım fiyatlar acayip yükselmiş durumda. Elimde 2 seçenek var; Asus 1660Tİ OC 6GB (2800₺) Gigabyte’a 1660 SUPER 6GB. (2500₺) Eğer başka önerileriniz varsa onlarada açığım.
  9. S

MONİTÖR KARARSIZLIĞI

Ürünü HepsiBurada üzerinden satın aldım. Ölü pixel 0. Gerekleri testleri gerçekleştim sorunsuzdu.
  10. S

MONİTÖR KARARSIZLIĞI

Aynı ürünü satın aldım. Tam bir fiyat performans ürünü 144hz 1ms ve ıps panel. HDMİ ve DisplayPort girişi de mevcut gayet yenilikçi bir monitör. Düşünmeden alın derim.
  11. S

Ryzen 5 3600 İçin Ekran Kartı Önerisi

Bende öyle düşünüyorum ancak ürün aldığım fiyattan daha pahalı şu an 400 lira civarı fark var büyük ihtimalle işi yokuşa sürecek satıcı firma fiyat farkıdan dolayı o yüzden farklı bir alternatif olur mu diye sormak istedim bir durum tamamen belli olsun o zaman bakalım tekrardan hepinize teşekkür...
  12. S

Ryzen 5 3600 İçin Ekran Kartı Önerisi

Merhaba, elimde ki sistem şu şekilde: AMD RYZEN 5 3600. MSI GeForce GTX1660 SUPER GAMING X 6GB GDDR6 192Bit Nvidia Ekran Kartı. MSİ B-450M A Pro MAX. Adata XPG Gammix D30 8GB 3000Mhz ram. Ekran kartı coil whine sebebiyle servise gönderildi, servis iade/değişim raporu verdi. Eğer değişim...
  13. S

Kasa Fan Bağlantıları

Ek olarak kasanın kendi fan kontrolcüsü bulunmakta.
  14. S

Kasa Fan Bağlantıları

Merhaba, Msi Mag Forge 100r kasayı aldım. Kasada egzos fanıyla beraber toplamda 3 tane fan mevuct. Anakartım ise MSİ B-450M A PRO MAX bu fanları bu anakart üzerinde nereye bağlayabilirim ? Fan çoklayıcı almama gerek var mı?
  15. S

Sistem Toplama Tavsiyesi

Dediğiniz anakart ile aldığı M serisi anakartın arasında 300₺ civarı bir fark vardı. Ondan dolayı pek ona yanaşamadım. Ram konusunda ise bütçe kalmadığı için tamamlayamadım ama aklımda ki ilk iş bütçe bulduğum zaman aynı ramden bir tane daha almak. Ssd olarak bütçe şu an için zor benim için...
  16. S

Sistem Toplama Tavsiyesi

Aklımda biraz soru işaretleri vardı PSU ile ilgili ancak yorumunundan sonra biraz da olsa rahatladım sağolasın ??
  17. S

Sistem Toplama Tavsiyesi

O markayı daha önce bir iki kez anca duydum yada duymadım. Gerçi ön yargı ile yaklaşmamakta gerekiyor. Ancak ben MSİ olanı indirimde iken aldım 1900₺ civarına inmişti ve kaçırmadan aldım. Tavsiyen için teşekkür ederim ??
  18. S

Sistem Toplama Tavsiyesi

İleride ekleme yapacağım zaten teşekkür ederim ??
  19. S

Sistem Toplama Tavsiyesi

Önceliğim zaten ilk etapta ram yükseltmek bu zamana kadar hdd ile geldik ? tabi ram eklemesinden sonra ilk işim ssd olacak teşekkür ederim değerlendirme için.
  20. S

Sistem Toplama Tavsiyesi

Merhaba, yakın zamanda yeni bir bilgisayar topladım. Topladığım bilgisayarın özellikleri ise şu şekilde: AMD RYZEN 5 3600. MSI GeForce GTX1660 SUPER GAMING X 6GB GDDR6 192Bit Nvidia Ekran Kartı. MSİ B-450M A Pro MAX. Adata XPG Gammix D30 8GB 3000Mhz ram. Bunlara ek olarak: MSİ MAG FORGE...
Top Bottom