Arama sonuçları: *

1. S

game garajdan sistem alacağım?

game garajda ram ve ssd çıkarılabiliyor ve 250 tl lik ram 350 tl ye veriliyor sistemde ssd de aynı şekil alacağım hazır sistemde ikisini çıkarıp başka yerlerden ram ssd alırsam 300 TL'ye yakın fiyat düşüyor alayımmı?
  2. S

max 3500 tl sistem önerisi

kardeşim bence o sitedeki rx 570 li i3 9100f li sistem al 10 kat daha iyi bundan
  3. S

sistem nasıl ve güvenilir mi??

iyi diyorsun da dostum rx570 le 1650 super arasında dağ kadar fark var
  4. S

sistem nasıl ve güvenilir mi??

game garaj uygun geldi almayı düşünüyorum alan varmı güvenilir mi PC şu=(not:pC işlemcisini r5 1600 yap diyebilrsiniz ama bütçe bukadar 100 TL bile zorlayamam :d birde 1050 ti yı innoo3d 1650 superle değitireceğim)https://www.gamegaraj.com/urun/pollux-3tn-b/ sıcaklık değerleri kasa dan dolayı 63...
  5. S

gamegaraj güvenilir mi ve sistem nasıl?

pardon link https://www.gamegaraj.com/urun/pollux-3tn-b/
  6. S

gamegaraj güvenilir mi ve sistem nasıl?

Arkadaşlar çok yakın bir zamanda pc alıyorum dolar yüksek olduğundan dolayı game garaj uygun geldi almayı düşünüyorum alan varmı güvenilir mi pc şu=(not:pc işlemcisini r5 1600 yap diyebilrsiniz ama bütçe bukadar 100 tl bile zorlayamam :d birde 1050 ti yı innoo3d 1650 superle değitireceğim)
  7. S

Gamegaraj dan sistem alacağım güvenilir mi?

Gamegaraj dan sistem alacağım güvenilir mi? vesaire kaç günde gelmekte sistem grlince sıkıntı çıkarmı birde garantide uğraşmak istemiyorum
  8. S

Hangi Sistem Daha iyi ve işlemci olarak af mi

Peki herhangi bir sorun yaşadınmı kablo eksikliği veya psu bozukluğu anakart tam monte olmaması vesaire birde kaç günde geliyor alacağım da
  9. S

yardım 4500 bandında pc toplama .

Kardeşim 4000 tl bandı olmaz ya inşallah alacağım ve 3000 küsür olacağını bekliyorum
  10. S

Dolar ne zaman düşer?

Dolar tahminen ne zaman düşer yeni pc toplayacağım haziranda ne zaman düşebilir uygun fiyata almam için?
  11. S

3500 tl civarında pc toplarmısınız yaza doğru incehesap da bekliyoruz.

Donanım arşivinden yaza doğru 3500 tl bütçeli pc bekliyoruz bu kur zamanlarında incehesap ta. teşekkürler.
  12. S

4000-5000 tl 1 ms 144 hz monitör dahil sistem önerisi

Pch e class toplama bilgisayar var incehesap ta yanına da gamepower ın 144 hz 24inç monitörü 1100 tl oluyor toplamda şuanki fiyatlarla 4650 4700 tl gibi bir fiyat olması lazım veya james donkeyin 27 inç monitörünü de alabilirsin ama 300 tl fark olur 5000 tl ye dayanır fiyat
  13. S

PCH E Class 1.0 mı yoksa Teknobiyotik E2.5 mi?

E 2.5 daha iyidir zaten gtx 1650 super rx580 den daha iyi ve sıcaklık anlamındada daha performanslı
Top Bottom