Arama sonuçları: *

1. Systemre

Topladığım i5 10400F + RTX 2060 sistem nasıldır?

Birde kullanmadım ama o kasa ve psu'yu tercih etmiyorlar. Bunlar daha iyi olur gibi paradan kısmak için 100M de düşünülebilir. https://www.akakce.com/bilgisayar-kasasi/en-ucuz-msi-mag-forge-100r-argb-led-fanli-atx-oyuncu-kasa-fiyati,652798496.html...
  2. Systemre

Topladığım i5 10400F + RTX 2060 sistem nasıldır?

Anakart ram hızı 3200mhz ile uygun değil 3000mhz al geç. Ama anakartı yükselticeksen 4400 mhz kadar çıkarsın. Ama bu sistemle gereksiz olur.
  3. Systemre

Monitör dahil 13k. Bilgiye ihtiyacım var.

Yani o zaman ben indirimde gördükçe yavaş yavaş toplamaya başlıyorum. Senin dediğin gibi 5600X 'e falan yükseltirsem. 1.8k falan daha maliyet olur. Ama bakalım. Son olarak şu anlık kafamda ki bu bir göz atar mısın? Ekran kartı= MSI GEFORCE RTX 3060 TI İşlemci= Intel i5-10400F Anakart= MSI MAG...
  4. Systemre

Yok 3000 serilerinde yeni modeller çıkacakmış galiba ne kadar doğru bilmiyorum forumdan aldığım bir bilgi o zaman eski 3000lerin fiyatlar düşer mi acaba?
  5. Systemre

Zaten o yüzden kafam karışıyor. Birileri diyor bekle birileri diyor fiyatlar düşmez. Biri diyor 3070 super çıkıcak bence düşer. Biri diyor yeni ssdler çıkıcak. Ama tr pazarında zamlanan ürünler düşmüyor.Ben sistemi beklettikçe zam yiyor. Daha adamların stokları bile yokken gece fiyat...
  6. Systemre

Tam olarak böyle bir açıklamaya ihtiyacım vardı teşekkür ederim. Yeni 3000 seriler çıkınca düşme olur mu? Tahmini ne kadar beklemeliyim? Ya da şey gibi bir tavsiyen var mı? İşlemciler şu an uygun işlemciyi al diğerlerini bekle gibi
  7. Systemre

https://www.itopya.com/cooler-master-masterbox-td500-mesh-argb-usb-32-mid-tower-kasa/ Bu kasada gözüm kalmıştı. Ama fiyatı düşürmeye çalıştıkça arttığı için biraz pes ettim. Ya ben bütçeyi arttıracağım ya da fiyatlar düşmeli.
  8. Systemre

14k tl civarı ediyor fiyatlar her gün 100 tl azalıp oynuyor. Valla sinir olmaya başladım sistemi beklettikçe zam yiyorum. Sizce sistem nasıl ? 10k civarı sistemi ayarlayıp monitöre 3k vermek istiyorum. Birde piyasayı bilen biri varsa bana şey diyebilir mi örnek veriyorum; anakartı al, rami al ...
  9. Systemre

Alt tarafta karar verdiğim sistem siz kendiniz 13k civarı 1440p monitör dahil bir şey dizecek olsanız ne dizerdiniz gibi tavsiyelere de açığım.
  10. Systemre

Sabır ve araştırmanın önemi ? Sistem toplayacaklara tavsiyeler...

10400f ve b460 ne kadara aldırdınız? Bende bakıyordum. Acaba tekrar indirimli gelir mi ?
Top Bottom