Arama sonuçları: *

1. Wolf Larsen

Ryzen pc toplamayı düşünüyorum yardımcı olur musunuz?(5000-6000TL)

Arkadaşlar kuzenime PC toplayacağız Ryzen bir sistem toplamayı düşünüyoruz hazır sistemlere baktım fakat istediğim parçaların biri olsa diğeri olmuyor. Garanti verebileceğiniz uzun yıllar götürecek bir sistem arıyoruz yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Ekran kartı NVİDİA düşünüyorum ama AMD...
  2. Wolf Larsen

5500 TL PC LÜTFEN BAKİN

ben yardımcı olmaya çalıştım ama gene de siz bilirsiniz dalga geçmek gibi bir amacım da yoktu
  3. Wolf Larsen

5500 TL PC LÜTFEN BAKİN

teşekür ederim 🙏 1605716121 malesef
  4. Wolf Larsen

5500 TL PC LÜTFEN BAKİN

kardeşim fotoğraf net mi bilmiyorum ama bu şekilde toplarsan 5222 tl fiyat tutuyor monitör ile 5500ü biraz geçiyor orası sana kalmış artık.
  5. Wolf Larsen

5500 TL PC LÜTFEN BAKİN

Gardaşım biraz bekle toplayıp geliyorum
  6. Wolf Larsen

Bu sistemi 27 kasımda kaç TL'ye toplarım ?

Hocam umutlu olamamak gerek ama olacağı söylüyorum 😊
  7. Wolf Larsen

Bu sistemi 27 kasımda kaç TL'ye toplarım ?

Dostum bekle dolar da düşecek indirim de olunca ucuza gelir paran da cebine kalır
  8. Wolf Larsen

Bilgisayar toplayacağım ama kafamda birkaç tane soru var.Yardımcı olur musunuz?!!

Baktım hocam da gayet mantıklı bunu da bir düşüneyim teşekür ederim
  9. Wolf Larsen

Bilgisayar toplayacağım ama kafamda birkaç tane soru var.Yardımcı olur musunuz?!!

Anladım hocam tamamdır onlara bakacağım teşekürler :) 1605452094 tamam hocam araştıracağım teşekürler cevabımı da aldım :)
  10. Wolf Larsen

Tamamdır hocam o bende :) 1605451487 3200 tl hocam en pahalı o zaten parçaların arasında :)
  11. Wolf Larsen

Değil,monitör ayrı alıcam. 1605451199 Eyvallah hocam teşekürler
  12. Wolf Larsen

Hocam 8000'e kadar çıkabilir üstüne de çıkabilir duruma göre.Tabi hocam doğru söylüyorsun.Bütçem var yani olmuşken iyisi olsun istiyorum.Ama kasa,hdd,psu onları da araştırıcam bir de ne kadar güç kaynağı olması lazım 650w yeterli olur mu sizce?
  13. Wolf Larsen

Toplamayı düşündüğüm bilgisayar bileşenleri şu şekilde: Anakart:MSİ B450 Gaming Plus Max Ekran Kartı:MSİ GeForce GTX 1660 Super Gaming x 6GB 192Bit Ram:G.Skill RipjawsV 16GB 3600MHz DDR4 İşlemci:AMD Ryzen 3600X 3.8GHz 35MB AM4 Kasa,HDD,Power Supply vs. onlar halledilir bir şekilde :)...
Top Bottom