Arama sonuçları: *

1. C

Monitör kendi kendine hz düşüyor

Arkadaşlar merhaba game power 27 İnch 144 hz curved monitörüm var fakat 144 hzden kendi kendine 60 hz düşüyor bunu sabit nasıl eski haline getirebilirim ?
  2. C

İNCE HESAP REZİLLİĞİ

Yarın son kez arayacam olumlu dönüş olmazsa cimer thh başvuracağım dostum
  3. C

İNCE HESAP REZİLLİĞİ

Arkadaşlar merhaba geçen hafta salı günü ince hesaptan Asus vento oyuncu kasası aldım. Kasa elime ulaştığında üst panel kapak dişleri kırık geldi ve kutuda ezilmeler mevcuttu. Aradığım da bizden kaynaklı değil kargodan tutanak tutturmanız gerek tutanak olmazsa bir şey yapamayız dediler. Neyse bi...
  4. C

Gtx 1650 s rtx580 farkı ?

Arkadaşlar merhaba Gtx 1650 s shappire rtx580 farkı nedir acaba?
  5. C

ARKADASLAR TOPLADIGIM SİSTEM

Dostum açılmamış kutu üç yıl garantili 350 TL ye aldım bugün. Ne gibi bir sıkıntısı var peki bilgilenditirsen sevinirim 1597451411 Sağolun beyler. Peki ekran kartı arasındaki fark ne ? 1597451438 Sağolun beyler. Peki ekran kartı arasındaki fark ne ?
  6. C

ARKADASLAR TOPLADIGIM SİSTEM

arkadaşlar merhaba günlerdir çok kararsızdım arkadaşla topladık sonunda. işlemci ryzen 3600 1577 tl ssd : James Donkey 480 gb 350 tl panther 8 gb ram: 244 tl Power Supply : https://www.incehesap.com/cooler-master-elite-v3-mpw-6001-acabn1-psu-fiyati-39960/ 319 tl aldım az önce indirimden...
  7. C

İNCE HESAP SİSTEM ALINIR MI

Anladım arkadaşlar sağolun. Peki önereceğiniz sistem var mı ?
  8. C

İNCE HESAP SİSTEM ALINIR MI

Arkadaşlar merhaba https://www.incehesap.com/pch-e-class-1-0-pc-hocasi-gaming-pc-fiyati-44501/ almayı düşünüyorum alınır mı kullanan var mı şikayet var mı yardımcı olursanız sevinirim
  9. C

4 bin tl kasa önerisi

arkadaslar merhaba 4 bin tl kasa bütçem var. grafik tasarım, video fotoğraf montaj ve oyun için sistem öneriniz var mı ? yardımcı olursanız sevinirim.
  10. C

SİSTEM ÖNERİSİ

arkadaşlar merhaba 5-6 bin arası bütçem var monitörlü güzel bi sistem toplamak istiyorum önerilerinizi de almak istiyorum yayın yapabilirim fakat genellikle video çekip youtube kanalıma yükleyecem bi nebze render içinde beni üzmeyecek bi sistem toplamak istiyorum önerilerinizi bekliyorum
  11. C

Sistem toplamak için en uygun zaman?

beyler bi kişi dolar düşecek diyor üç kişi 10 lirayı geçecek diyorlar anlayamadım su işi
  12. C

6000 TL Pc + Monitör Tavsiyesi

Hiç acele etme kardesim 1 ay sonra toplayamazsın öbür ay toplarsın. Dolar kısa sürede inecek bu böyle sürmeyecek, neden diye sorarsan dünya ekonomisi sil baştan oluşturulacak şuan sadece gündem salgın oldugu için...
  13. C

Bu sistemle yayın yapabilirmiyim?

kardesim cok rahat yaparsın. Bir de hangi internet servisini kullanıyorsun 5 mbps upload bırak 2 mbps olsa yeter bana :D
Top Bottom