Neler Yeni

Sistem toplamak için en uygun zaman?

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Alper Karagöz
Yakın zaman içerisinde 5-6k aralığında bir oyuncu sistemi toplamak istiyorum. Ancak ülkemizde ve dünyamızda barınan virüs salgını nedeniyle biraz kararsızım açıkçası. Sizce ne yapmalıyım? Bu zamanlarda mı toplayayım? Yoksa virüsün bitmesini mi beklemeliyim? Ya da ileri ki zamanlarda dolar düşüş gösterir mi? Ne dersiniz?

Yakın zaman içerisinde 5-6k aralığında bir oyuncu sistemi toplamak istiyorum. Ancak ülkemizde ve dünyamızda barınan virüs salgını nedeniyle biraz kararsızım açıkçası. Sizce ne yapmalıyım? Bu zamanlarda mı toplayayım? Yoksa virüsün bitmesini mi beklemeliyim? Ya da ileri ki zamanlarda dolar düşüş gösterir mi? Ne dersiniz?
Şuan en kötü zaman tek söyleyebileceğim bu. Yarın ne olacağı belli değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Tolga Yalçın
Şu an kötü bir zaman, geçtiğimiz 10 senede kötü zamanlardı. Yinede sen virüs sonrasını bekle derim. En azından dünya ekonomisi kendine gelir, ülke ekonomisinden yana umudum yok.

Javelin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Çağrı Fuat ererden
Dolar düşse dahi itopya sinerji teknobiyotik vb sitelerin fiyatlarını düşürmeyeceğini hepimiz tahmin ediyoruzdur. Doların 6 lira altına inmeyeceğini de aynı şekilde tahmin ediyoruzdur. Ben şimdi fırsatlardan ince eleyip sık dokuyup almandan yanayım. Çünkü siteleri tek tek gezdim. 2 gün 3 gün önce 1 hafta önce çıkardıkları kasaya dolar oynamasa bile fiyat ekliyorlar. Bu yetmezmiş gibi içindeki parçaları daha ucuzlarıyla değiştiriyorlar. Ekran dahil 6k liraya çokzel bir şeyler çıkar bence ne kadar beklesek o kadar zarar. He acelen yoksa altın al at köşeye :D

canemirr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Can
beyler bi kişi dolar düşecek diyor üç kişi 10 lirayı geçecek diyorlar anlayamadım su işi

xPanda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Emir
Instagram
emir.barik
Steam
emiradarbarik49
Facebook
emiradarbarik
Kanka o zaman bu zaman değil mecbur bekliyoruz bizde :)

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
beyler bi kişi dolar düşecek diyor üç kişi 10 lirayı geçecek diyorlar anlayamadım su işi

Ekonomi bakanı bile "Dolar düşecek, Ocak Şubat'tan iyi olacak, Şubat Mart'tan da iyi olacak" dediği halde dolar hiç bir zaman düşmüyor.
Buradaki "düşecek" yorumlarına hiç aldırma yani.
Hep 10 TL olacakmış gibi düşün.

Covid19

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
co
Benim kendi fikrim dolar bu virüs bitse bile artacağı şeklinde.Bide şu var dolar düşse bile vatan millet sevgisi olmayan sürekli çıkarlarını gözeten insanlar yüzünden çoğu yerde indirim olmuyor gene aynı olduğu gibi kalıyor fiyatlar.Ben nasip olursa incehesaptan bugunün indirimiyle sistemimi toplayıp sipariş vereceğim.Çünkü bu gittikçe artacakmış gibime geliyo en iyisi şimdi almak bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Alper Karagöz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Konu altında cevap yazan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Peki sizce ikinci el bilgisayar alınır mı? Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Covid19

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
co
Konu altında cevap yazan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Peki sizce ikinci el bilgisayar alınır mı? Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Kanka bende düşündüm baya onu ikinci el çok iyi pcler var ama genede içimde bir kuşku kalıyor.Böyle çok güveniyorsan eminsen 5-6kya baya sağlam pc bulabilirsin ama işte insanoğlu gelir sana yok çok temiz kullandım der falan der test yaparsın bir şey çıkmaz ama 3-4 ay sonra bozulur olan sana olur.Ben alamıyorum o yüzden 2. el pc.Kumar gibi bir şey ya kazanırım diyosan en kazançlı sen çıkarsın ama yok kaybedersen tüm parayı çöpe atarsın.

Top Bottom