Arama sonuçları: *

1. F

RX 6500XT + İ3. 10105F SİZCE ALİNİR Mİ BU SİSTEM?

ya o zamanları düşünmek sacma olur şuan ki piyasasina gore degerlendirmek lazim diye dusunuyorum.
  2. F

RX 6500XT + İ3. 10105F SİZCE ALİNİR Mİ BU SİSTEM?

Merhaba arkadaşlar sistem görselde ki gibi ve 7000TL gibi bir fiyatı var 2 aylık sistem gamegarajdan alinmis. Sizce değer mi şuan ki piyasada?
  3. F

RTX 2060'LI ikinci el bu sistem alınır mı sizce?

monitoru satip baska monitor almayi planliyorum zaten. Ek olarak ssdleri test edicem özellikle.
  4. F

adatayi biliyorum sorunlu oldugunu James Donkey var ayrica onda bi kronik sorun bulunuyor mu?
  5. F

Monitorle birlikte 9000TL'ye anlastik arkadaslar gidip testlerini yapicam bizzat 7 aylık sistemmiş garanti kutu fatura duruyormus ne dusunuyorsunuz?
  6. F

10k Monitör Dahil Sistem Toplama

https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-fr9900-super-firsat-sistemi.html böyle bir sistem gordum bugun firsat diye geçiyordu dusunursen
  7. F

9k bütçe monitor dahil sistem onerisi

önerilerin için teşekkür ederim sistemi begendim fakat işlemciyi sanirim daha sonra yukselticem sadece ram takviyesi yaparsam 1600tl kaliyor gerisinede ekran alirim diye dusunuyorum
  8. F

9k bütçe monitor dahil sistem onerisi

Baslikta belirttigim gibi 9k butcem var monitor ile birlikte bir sistem dizmek istiyorum. İşlemcimi yüksek tutmak benim icin öncelik cünkü valorant cs tarzi oyunlar oynuyorum ve işlemci daha fazla etki ediyor bu oyunlarda yinede önerilerinizi her şekilde bekliyorum.
  9. F

RTX 2060'LI EKRANLI 2.EL SİSTEM

neden çöpe atmış olayım ki? 3060 sistemleri alabilmek için 2k daha koymam gerekiyo ama max butcem 9k ve buna uygun sistem suan piyasada yok. Sistemde cop dediginiz ne tam olarak anlamadim 1614591864 16gb ram
  10. F

bitse bile bizim insanimiz fiyat yukseltmeyi iyi yapiyorda dusurmesini pek bilmiyor zaten
  11. F

bekle bekle kurudum hocam ya 1614589056 evet monitorlu 9k ve monitorude kotu monitor degil diye biliyorum
  12. F

telefon alması gerekiyormus, fiyatida bana normal geldi aslinda diger fiyatlara gore birazcik uygun sadece
  13. F

ben de öyle dusunuyorum sonucta 2 ay uzun bir sure degil ve vatandan olması biraz rahatlatiyo beni garanti olaylari kolay olur diye 1614588921 hocam surekli takipteyim 2 3 haftadır stoga girdigini hic goremedim bu sistemlerin
  14. F

16gb imiş zaten sona yazmış bak
  15. F

yok mu fikri önerisi olan?
  16. F

yani düşün normalde o fiyat bile degil aslinda ederi ama o fiyattan bile stogu kalmiyor.
  17. F

Ben de bilemedim işte 2 aylık olması içimi bir nebze rahatlatiyor fakat bu piyasada bunun sifirini bulmak bu fiyata imkansiz biliyosun..
  18. F

Arkadaşlar sistem yukledigim resimde, monitorun tam marka model •LENOVO G27C-10 27”165Hz 1MS(MPRT)CURVED Freesync OYUNCU MOTÖR bütün ürünler vatandan alinmis olup 2 ayliktir kutu fatura garantisi duruyo hepsinin yaninda klavye mouse kulaklikta var ama onlarin onemi yok diye yazmadim fiyat:9000...
Top Bottom