Neler Yeni

RTX 2060'LI EKRANLI 2.EL SİSTEM

Codfish

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
mustafa esad topal
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
furkan türk
bu fiyata gayet güzel bence monitor 2bin TL en az sistemi 7kya almış oluyorsun 2 ay önce bu sistem 6200-6500tl arasındaydı
ben de öyle dusunuyorum sonucta 2 ay uzun bir sure degil ve vatandan olması biraz rahatlatiyo beni garanti olaylari kolay olur diye
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.gaming.gen.tr/urun/1612...-oc-6gb-16gb-ram-500gb-ssd-gaming-bilgisayar/ buyrun hocam stokları takip edin 3-4 günde bir 1 günlüğüne yenileniyor sanırsam bir kaç haftadır takip ediyorum. sıfırdan çok daha iyidir.
hocam surekli takipteyim 2 3 haftadır stoga girdigini hic goremedim bu sistemlerin

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
ben de öyle dusunuyorum sonucta 2 ay uzun bir sure degil ve vatandan olması biraz rahatlatiyo beni garanti olaylari kolay olur diye
valla güvendiysen gerçekten sistem de bir sıkıntı yoksa çok iyi fiyat zaten 2 ay önceki fiyatlar arkadaşın haberi yok galiba bu olaylardan

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Malik
Arkadaşlar sistem yukledigim resimde, monitorun tam marka model •LENOVO G27C-10 27”165Hz 1MS(MPRT)CURVED Freesync OYUNCU MOTÖR bütün ürünler vatandan alinmis olup 2 ayliktir kutu fatura garantisi duruyo hepsinin yaninda klavye mouse kulaklikta var ama onlarin onemi yok diye yazmadim fiyat:9000 indirmeyi cok denedim ama inmiyor malesef ekranli mantikli sistem gibi geldi ne dusunuyorsunuz?
Aşırı iyi, HEMEN al.

Codfish

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
mustafa esad topal

hocam surekli takipteyim 2 3 haftadır stoga girdigini hic goremedim bu sistemlerin
biraz bekleyin bence en azından 2. el riskini almazsınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
furkan türk
valla güvendiysen gerçekten sistem de bir sıkıntı yoksa çok iyi fiyat zaten 2 ay önceki fiyatlar arkadaşın haberi yok galiba bu olaylardan
telefon alması gerekiyormus, fiyatida bana normal geldi aslinda diger fiyatlara gore birazcik uygun sadece

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,694
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
Monitör dahilse kesinlikle değer. Bu dönemde bu fiyat fena değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
furkan türk

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,694
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
bekle bekle kurudum hocam ya

evet monitorlu 9k ve monitorude kotu monitor degil diye biliyorum
Evet fena değil. Eğer aceleniz varsa testleri yaptırın ve alın derim. Yani çünkü bu ETH bitceği yok gibi, yükselirse zamlanabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
furkan türk
Evet fena değil. Eğer aceleniz varsa testleri yaptırın ve alın derim. Yani çünkü bu ETH bitceği yok gibi, yükselirse zamlanabilir.
bitse bile bizim insanimiz fiyat yukseltmeyi iyi yapiyorda dusurmesini pek bilmiyor zaten

alex jensen

80+ Silver
Arkadaşlar sistem yukledigim resimde, monitorun tam marka model •LENOVO G27C-10 27”165Hz 1MS(MPRT)CURVED Freesync OYUNCU MOTÖR bütün ürünler vatandan alinmis olup 2 ayliktir kutu fatura garantisi duruyo hepsinin yaninda klavye mouse kulaklikta var ama onlarin onemi yok diye yazmadim fiyat:9000 indirmeyi cok denedim ama inmiyor malesef ekranli mantikli sistem gibi geldi ne dusunuyorsunuz?
değmez hocam bu ne 8 ram var yetmemiş sata ssd kullanmış

Top Bottom