Arama sonuçları: *

1. M

RX 6600 ve R5 5500 olan kasamı minimum ne kadara satabilirim?

Ben de biraz öyle düşündüm. Bu donanımı almak isteyen kasa ve PSU'nun hak ettiği fiyatı vermek istemeyebilir. Yine de şansımı denerim belki toplu satmak için
  2. M

RX 6600 ve R5 5500 olan kasamı minimum ne kadara satabilirim?

En düşük ne kadar beklemeliyim onu öğrenmek istiyorum. Bir de parçaları tek tek satmak mı daha iyi olur yoksa toptan satmak mı? Bütün parçalar garantili ve alalı daha 1 sene bile olmadı. İŞLEMCİ: AMD Ryzen 5 5500 4.20 Ghz 6 Çekirdek 19MB AM4 7nm İşlemci ANAKART: ASUS PRIME B450M-K II AMD...
  3. M

13 14k fiyat bandinda sistem önerisi monitörsüz

Bir Power Boost veya Rampage PSU'ya göre daha iyi olabilir ama bu kadar güçlü bir sisteme böyle bir PSU koymazsın. Bu sisteme en az Tier B lazım
  4. M

Bu listeler işini bilen insanlar tarafından hazırlanıyor, gayet de bütün platformlarda saygı görüyor. Elimizde daha iyi bir veri yok. Eminim detaylı incelemelerde de sebepleri vardır. Neye göre önermiyorsunuz onu anlamadım? Ve neye göre orta şeker bu PSU? benim delilim dünyada şu anda en çok...
  5. M

Orta segment değil. Ben Athlon 3000G'li sisteme bile takmam bunu. Orta segment PSU en az Tier C olur. "Avoid" tiera koymuşlar PSU'yu. Sebebini öğrenmek için detaylı incelemelerine bakabilirsiniz ama ama bu segmentteki PSUları kullanmanın tehlikeli olduğunu bilmeniz yeterli. Diğer listelere de...
  6. M

Kötü hocam. FSP olması iyi olduğu anlamına gelmiyor. Bütçe ne olursa olsun PSU'dan kısmamak gerek
  7. M

Üçünde de PSU çok kötü ve düzeltmek ya mümkün değil ya da çok pahalı
Top Bottom