Neler Yeni

13 14k fiyat bandinda sistem önerisi monitörsüz

Phanzox

80+ Silver
13 14k arasında bi sistem önerisi hazır da olabilir veya parça parçada olur
Ekran kartını Amd istersen:
Ekran kartını Nvida istersen:
Bütçe artarsa:
Kişisel yorumum:Bütçe artmaz ise amaç oyunsa ben olsam amd sistemi alırdım.

mesete

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet Ertürk
Ekran kartını Amd istersen:
Ekran kartını Nvida istersen:
Bütçe artarsa:
Kişisel yorumum:Bütçe artmaz ise amaç oyunsa ben olsam amd sistemi alırdım.
Üçünde de PSU çok kötü ve düzeltmek ya mümkün değil ya da çok pahalı

Phanzox

80+ Silver
Üçünde de PSU çok kötü ve düzeltmek ya mümkün değil ya da çok pahalı
Bu bütçede daha iyi bir öneriniz varsa bekleriz.Ayrıca mantis sistemdeki psu kötü değil gayet iyi.

mesete

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet Ertürk
Bu bütçede daha iyi bir öneriniz varsa bekleriz.Ayrıca mantis sistemdeki psu kötü değil gayet iyi.
Kötü hocam. FSP olması iyi olduğu anlamına gelmiyor. Bütçe ne olursa olsun PSU'dan kısmamak gerek

Phanzox

80+ Silver
Kötü hocam. FSP olması iyi olduğu anlamına gelmiyor. Bütçe ne olursa olsun PSU'dan kısmamak gerek
Markasına bakıp söylemiyorum.Hyper Pro H3 orta segment güzel bir psu.Bu psu'yu kötü yapan şey nedir?

mesete

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet Ertürk
Markasına bakıp söylemiyorum.Hyper Pro H3 orta segment güzel bir psu.Bu psu'yu kötü yapan şey nedir?
Orta segment değil. Ben Athlon 3000G'li sisteme bile takmam bunu. Orta segment PSU en az Tier C olur. "Avoid" tiera koymuşlar PSU'yu. Sebebini öğrenmek için detaylı incelemelerine bakabilirsiniz ama ama bu segmentteki PSUları kullanmanın tehlikeli olduğunu bilmeniz yeterli. Diğer listelere de baktım onlarda da aynı konumu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Serhat
13 14k arasında bi sistem önerisi hazır da olabilir veya parça parçada olur

Phanzox

80+ Silver
Orta segment değil. Ben Athlon 3000G'li sisteme bile takmam bunu. Orta segment PSU en az Tier C olur. "Avoid" tiera koymuşlar PSU'yu. Sebebini öğrenmek için detaylı incelemelerine bakabilirsiniz ama ama bu segmentteki PSUları kullanmanın tehlikeli olduğunu bilmeniz yeterli. Diğer listelere de baktım onlarda da aynı konumu.

Hocam size başka bir forumdan alıntıladığım mesajı yazayım.
"Tier listleri onermememin sebebi bu iste, yine degil.
Orta seker bir unite, DC-DC olmasi harici pek esprisi olan bir unite degil. Uzecek bir unite de sayilmaz."

mesete

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet Ertürk
Hocam size başka bir forumdan alıntıladığım mesajı yazayım.
"Tier listleri onermememin sebebi bu iste, yine degil.
Orta seker bir unite, DC-DC olmasi harici pek esprisi olan bir unite degil. Uzecek bir unite de sayilmaz."
Bu listeler işini bilen insanlar tarafından hazırlanıyor, gayet de bütün platformlarda saygı görüyor. Elimizde daha iyi bir veri yok. Eminim detaylı incelemelerde de sebepleri vardır. Neye göre önermiyorsunuz onu anlamadım? Ve neye göre orta şeker bu PSU? benim delilim dünyada şu anda en çok kabul gören tier list. Oraya koydularsa bir bildikleri vardır

Phanzox

80+ Silver
Bu listeler işini bilen insanlar tarafından hazırlanıyor, gayet de bütün platformlarda saygı görüyor. Elimizde daha iyi bir veri yok. Eminim detaylı incelemelerde de sebepleri vardır. Neye göre önermiyorsunuz onu anlamadım? Ve neye göre orta şeker bu PSU? benim delilim dünyada şu anda en çok kabul gören tier list. Oraya koydularsa bir bildikleri vardır
Hocam valla mesaj benim değil.Psu'dan bayağı anlayan bir arkadaşın mesajından alıntıladım.Merak ettim bu psu gerçekten kötü mü diye konu açtım farklı konuda gelen mesajlar bu şekilde.

mesete

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet Ertürk
Hocam valla mesaj benim değil.Psu'dan bayağı anlayan bir arkadaşın mesajından alıntıladım.Merak ettim bu psu gerçekten kötü mü diye konu açtım farklı konuda gelen mesajlar bu şekilde.
Bir Power Boost veya Rampage PSU'ya göre daha iyi olabilir ama bu kadar güçlü bir sisteme böyle bir PSU koymazsın. Bu sisteme en az Tier B lazım

Top Bottom